حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در طرح‌های فرهنگی و ورزشی کردستان

ایسنا/کردستان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: از سرمایه گذاری بخش خصوصی در طرح های فرهنگی و ورزشی در استان کردستان حمایت می شود.

شهرام ملکی ظهر امروز در دیدار با مدیر عامل موسسه فرهنگی و هنری چاپخانه معلم سنندج اسپانسر تیم های ورزشی و برنامه های فرهنگی در استان کردستان با بیان این مطلب اظهار کرد: برای تحقق اهداف توسعه پایدار در استان همکاری و سرمایه گذاری دولت و بخش خصوصی بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: مشارکت بخش خصوصی در اجرای عمرانی از جمله در طرح های حوزه فرهنگی و ورزشی نیز می تواند روند توسعه استان را سرعت بخشد.

ملکی بیان کرد: در این راستا نیز دولت با ارائه مشوق های لازم از جمله واگذاری اراضی و نیز پرداخت تسهیلات از سرمایه گذاری بخش خصوصی حمایت می کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان تاکید کرد: در این رابطه سرمایه گذاران بخش خصوصی می توانند با حمایت از تیم های ورزشی و ساخت سالن های تخصصی و چند منظوره ورزشی و فرهنگی در این عرصه فعالیت کنند.

وی گفت: دستگاه های اجرایی باید همکاری لازم را برای تسریع در روند استعلام ها و صدور مجوزها برای سرمایه گذاران بخش خصوصی به عمل آورند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان در پایان یادآور شد: اجرای طرح های فرهنگی و ورزشی با همکاری خصوصی ضمن افزایش سرانه در این بخش موجب ارتقا سطح آرامش و کاهش ناهنجاری های اجتماعی در جامعه می شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ایجاد ۴۲۰۰ شغل برای مددجویان کردستانی در سال ۹۸

پ جولای 23 , 2020
ایسنا/کردستان مدیرکل کمیته امداد استان کردستان از ایجاد چهار هزار و ۲۰۰ شغل برای مددجویان کردستانی در سال گذشته خبر داد. محمد رسول شیخی زاده امروز(2مرداد) در جلسه اشتغال مددجویان با حضور دکتر ارسطو گویلی رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری، کارآفرینی و گردشگری شورای شهر سنندج و کارشناسان سازمان فنی و حرفه‌ای، اظهار کرد: […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع