حمله خبرنگار کلمبیایی به خامس رودریگز: کی‌روش او را سکو نشین می‌کند

یک خبرنگار کلمبیایی با مطرح کردن مطالب تندی علیه خامس رودریگز به او هشدار داد که مورد غضب کی‌روش قرار نگیرد.

به گزارش ایلنا، خامس رودریگز، بازیکن سرشناس کلمبیایی حاشیه‌های فراوانی در سال‌های اخیر داشته و با مربیان مختلفی که با آنها همکاری داشته به مشکل خورده است و حالا یک خبرنگار هموطن او مطالب تندی علیهش مطرح کرده است.

آقای ایوان مخیا، خبرنگار کلمبیایی گفت: او نخواست فوتبالیست باشد بلکه تصمیم گرفت یک چهره باشد. مسیر را اشتباه رفت. به دنبال رابطه‌های خاص بود و مدام در پارتی بود چون هیچوقت یک بازیکن حرفه‌ای فوتبال نبود.

وی در مورد دوران حضور خامس در رئال مادرید هم افزود: خامس فکر می‌کرد که مالک رئال مادرید است. با رافائل بنیتز و همه مربیانش جنگید. او یک پسر بچه لوس است که همه شرایط لازم را دارد اما نمی‌خواهد یک فوتبالیست موفق باشد. فکر می‌کرد چهره شاخص رئال مادرید است اما کریستیانو چهره بود و خامس نمی‌توانست رفتار مناسبی مثل کریستیانو داشته باشد.

این خبرنگار کلمبیایی در ادامه با اشاره به مشکلات مربیان خامس با وی آورد: نباید مربیان خامس را سرزنش کرد. او بارها در خصوص زیدان بد صحبت کرده است. با خبرنگاران اسپانیایی صحبت کردم و آنها گفتند خامس اصلاً در باغ نیست. اگر در تیم ملی اینگونه رفتار کند کیروش او را سکو نشین می‌کند چرا که تحملش را ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دورکاری کارمندان گوگل تا پایان سال ۲۰۲۰ ادامه دارد

ی مه 10 , 2020
شرکت گوگل اعلام کرد با توجه به شرایط فعلی دورکاری بیشتر کارمندانش تا پایان سال ۲۰۲۰ ادامه خواهد داشت. به گزارش ایلنا و به نقل از بلومبرگ، مدیرعامل گوگل به کارمندان اعلام کرده که آمادگی دورکاری تا ماه اکتبر و احتمالاً تا پایان سال را داشته باشند. درواقع بیشتر کارگران […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع