خانه تکانی در شوراهای صدور پروانه ساخت و نمایش سازمان سینمایی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، در پی بخشنامه حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی و غیبت و استعفا برخی از اعضای شوراهای ساخت و نمایش، حسین انتظامی در احکامی اعضای جدید را معرفی کرد.

محمد جعفر صافی و سیدحسین حقگو در شورای ساخت آثار سینمایی، مجید مغنیان، مسعود سفلایی، رضا خوشدل راد و عباس اکبری در شورای ساخت آثار غیرسینمایی و محمد مهدی یادگاری در شورای نمایش آثار غیرسینمایی اعضای جدید این شوراها هستند که جایگزین مسعود نقاش‌زاده، اکبر نبوی، امیر آشتیانی، فرید فرخنده کیش، رحمان سیفی‌آزاد، حامد عنقا، بهروز مفید و مجید رضا بالا شدند.

چندی پیش رییس سازمان سینمایی در بخشنامه‌ای به معاونت ارزشیابی و نظارت مقرر کرد نظر به ضرورت صیانت از حقوق پدیدآورندگان، مقتضی است چنانچه هر یک از اعضای محترم شورای پروانه ساخت یا نمایش در حیطه کاری خود (سینمایی یا غیر سینمایی) تقاضای پروانه ساخت ارائه دادند با صاحب نظری دیگر جایگزین شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نقش پمپئو در ترور سردار سلیمانی

ی جولای 26 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، روزنامه گاردین امروز یکشنبه در سرمقاله ای به قلم «سایمون تیسدال» (Simon Tisdall) از نقش مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در ترور سردار سلیمانی در ماه ژانویه سال جاری میلادی پرده برداشت. «سایمون تیسدال» در این خصوص نوشت: پمپئو با گفتن این سخن که ژنرال قاسم […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع