خدمات‌رسانی ویژه کشتارگاه دام بندرعباس در روز عید قربان

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس از خدمات‌رسانی ویژه کشتارگاه شهرداری در روزهای منتهی به ایام عید قربان خبر داد‌.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، علی عامری در این ارتباط اظهار کرد: این سازمان با همکاری ناظرین شرعی و بهداشتی اداره کل دامپزشکی، نماینده ولی فقیه در دامپزشکی، نیروی انتظامی و اورژانس در راستای ارتقاء سلامت جامعه و کنترل عرضه دام سالم ویژه عید سعید قربان به شهروندان عزیز خدمات ارائه می دهند.

وی با اشاره به اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای حضور یافتن در کشتارگاه ضروری است، تصریح کرد: شهروندان کیسه پلاستیکی جهت حمل گوشت قربانی با خود داشته باشند، از مراجعه کنندگان به کشتارگاه دام در روز عید خواهشمندیم حتما با ماسک و رعایت کامل پروتکل بهداشتی ، رعایت فاصله اجتماعی ، از آوردن کودک خردسال و از ازدحام جمعیت خودداری کنند و با توجه به گرمای هوا در ساعات اولیه صبح مراجعه و همکاری لازم با همکاران ما و ناظرین بهداشت داشته باشند.

عامری سیاهویی اظهار کرد:  در مدتی که شهروندان برای تهیه نیاز خود مراجعه می کنند، همکاران سازمان و دامپزشکی شهرستان در محل عرضه دام برای معاینه دام‌ها و ارائه خدمات به شهروندان حضور دارند.  

وی بیان کرد: شهروندان می‌توانند با مراجعه به کشتارگاه دام شهرداری و جایگاه‌هایی که برای عرضه دام زنده در این محل دایر هستند، نسبت به تهیه آن اقدام کنند.

وی عنوان کرد: در روز عید سعید قربان ۳۰ سلاخ آماده ذبح گوسفندان قربانی هستند که این افراد از اداره‌کل دامپزشکی استان تاییدیه دارند.

به گزارش ایلنا، کشتارگاه شهرداری بندرعباس در کیلومتر ۱۰ محور بندرعباس سیرجان قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پیگیر افزایش اعتبار برای بیمارستان تامین اجتماعی سبلان هستیم

س جولای 28 , 2020
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل از افزایش اعتبار برای تسریع خدمات رسانی در بیمارستان تامین اجتماعی سبلان اردبیل خبر داد. به گزارش ایلنا از اردبیل، سید کاظم موسوی نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از پروژه‌‌های بیمارستان سبلان ضمن تقدیر و تشکر […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع