خرید تضمینی بیش از ۲۰۰ هزار تن گندم از کشاورزان لرستانی

به گزارش خبرنگار مهر، حجت اله بیرانوند امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس آخرین آمار تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار تن گندم از کشاورزان استان خریداری شده است.

وی با اشاره به اینکه برداشت گندم در سطح استان تا اواسط مهرماه ادامه دارد، اعلام کرد: تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان خریداری و ذخیره شده و عملیات خرید تا اواخر مهرماه ادامه خواهد یافت.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان با بیان اینکه کشاورزان عزیز هیچ گونه مشکلی در راستای تحویل گندم تولیدی خود به مراکز دولتی و مباشرین ندارند افزود: مراکز خرید تضمینی ملزم به رعایت الزامات بهداشتی و پروتکل‌های ابلاغی بوده و به این منظور ملزومات بهداشتی مورد نیاز تهیه و در اختیار مراکز قرار گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مالیات بر درآمد مشاغل شامل چه کسانی می‌شود؟

د جولای 27 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان امور مالیاتی در یادداشتی اعلام کرد: مالیات بر درآمد مشاغل یکی از انواع مالیات‌های مستقیم است که بر اساس آن، درآمدی که شخص حقیقی از طریق اشتغال کسب می‌کند، پس از کسر معافیت‌ها، هزینه‌ها و استهلاکات، مشمول این نوع مالیات است. این نوع مالیات را […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع