خلبان هواپیمای ماهان احتمالا هشدار تصادم هوایی دریافت کرده بود

یک مقام آمریکایی گفت که احتمال می‌رود خلبان هواپیمای شرکت هواپیمایی ماهان که مورد اقدام خصمانه قرار گرفت، هشدار تصادم هوایی دریافت کرده بود.

به گزارش ایلنا، یک مقام آمریکایی گفت که احتمال می‌رود خلبان هواپیمای شرکت هواپیمایی ماهان که مورد تعرض جنگنده اف‌۱۵ آمریکا قرار گرفت، هشدار تصادم هوایی دریافت کرده بود.

پیش از این نیز دو مقام آمریکایی ایجاد مزاحمت جنگنده‌های این کشور برای هواپیمای ایرانی را تایید کردند.

این مقام‌ها اعلام کردند که جنگنده‌هایی که برای هواپیمای مسافربری ایران مزاحمت ایجاد کردند، عقاب‌های اف-۱۵ بودند ولی در عین حال مدعی شدند که این اقدام از فاصله امن صورت گرفته است.

این جنگنده‌ها به هواپیمای مسافربری ایران نزدیک شده بودند که در واکنش به آن خلبان ناگزیر به کاهش ناگهانی سطح پرواز هواپیما شد و در پی آن چند نفر زخمی شدند.

این هواپیما از تهران به سمت بیروت در حال حرکت بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هجوم مار و عقرب‌ها به روستاهای مسجد سلیمان/ تهدید جدی زندگی مردم/ فاصله زیاد روستاها با خانه بهداشت

ج جولای 24 , 2020
به گفته یکی از اهالی روستاهای مسجد سلیمان، بالا آمدن آب سد گتوند، باز هم برای روستائیان دردسر ساز شد و جانوران موذی و حتی مار و عقرب ها را به این روستاها کشاند. به گزارش‌خبرنگار ایلنا از خوزستان، یکی از اهالی روستا “پرنوشته” ضمن تایید این خبر به خبرنگار […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع