دانشگاه آزاد قهرمان سوپر لیگ کاراته معرفی شد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، جلسه هیأت رئیسه سازمان لیگ و مسابقات جهت تعیین تکلیف تیم‌های حاضر در لیگ‌های کاراته کشور امروز با حضور سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون و دیگر مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ در محل فدراسیون برگزار شد و تیم‌های برتر از سوی سازمان لیگ و مسابقات معرفی شدند.

ابوالقاسم پایدار رئیس سازمان لیگ و مسابقات کاراته کشور در پایان جلسه هیأت رئیسه این سازمان اظهار داشت: با توجه به شرایط حاکم بر جامعه و ضرورت حفظ سلامتی مربیان و ورزشکاران، سازمان لیگ با معرفی تیم‌های برتر، پایان مسابقات کاراته را اعلام کرد. مبنا و معیار سازمان لیگ برای معرفی تیم‌های برتر نیز وحدت رویه در تصمیم گیری برای انتخاب تیم‌های قهرمان در کلیه لیگ‌ها، انتخاب تیم‌های قهرمان با اولویت امتیازات تیمی، انفرادی و تکنیک کسب شده و همچنین انتخاب تنها یک تیم قهرمان هر لیگ بود.

وی افزود: وظیفه خود می‌دانیم از مسئولان، مربیان، ورزشکاران و کلیه عزیزانی که در برگزاری مسابقات کاراته ما را یاری کردند تشکر و قدردانی کنیم. همچنین باید یاد و خاطره مرحوم جواد لطیفی مربی با سابقه و فعال کاراته کشور را گرامی بداریم. همچنین در پایان باید تشکر ویژه ای از حامیان مالی تیم‌ها داشته باشیم که مثل همیشه یار و یاور کاراته ایران بودند.امیدواریم با بازگشت شرایط به حالت عادی، در آینده‌ای نزدیک شاهد از سرگیری رقابت‌های کاراته در سراسر کشور باشد.

بر اساس اعلام سازمان لیگ و مسابقات کاراته رده بندی نهایی لیگ‌های کاراته کشور به شرح زیر است:

سوپر لیگ آقایان کنترلی:
اول: دانشگاه آزاد اسلامی
دوم: پاس ناجا
سوم مشترک: رعد پدافند هوایی ارتش و آوای رزم

سوپر لیگ بانوان کنترلی:
اول: دانشگاه آزاد اسلامی
دوم: شهرداری سمنان
سوم مشترک: پیام ارتباطات و آرتانا

سوپر لیگ آقایان سبک‌های آزاد:
اول: نیروی زمینی ارتش
دوم: آسیا ماسه ساز
سوم مشترک: تیم‌های ملی حفاری و مناطق نفت خیز جنوب

سوپر لیگ بانوان سبک‌های آزاد:
اول: پارس آمود
دوم: بانک حکمت ایرانیان
سوم مشترک: شهید مکی نژاد و آسیا ماسه ساز

لیگ برتر بانوان کنترلی:
اول:مقاومت
دوم: هیأت کاراته اصفهان
سوم مشترک: هیأت کاراته کردستان و فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه به ۶۰۰ هزار نفر نزدیک شد

س ژوئن 23 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، وزارت بهداشت روسیه امروز سه‌شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که روند ابتلا و فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا در این کشور افزایش یافته است. بر اساس این گزارش، طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۳ مورد جدید فوت و ۷ هزار و ۴۲۵ مورد […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع