در لرستان کشت‌های جایگزین به‌خوبی جوابگوست

ایسنا/لرستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: در استان کشت‌های جایگزین به‌خوبی جوابگو است.

اسد عبدالهی در جلسه کمیسیون ماده ۵۴ (رفع تداخلات اراضی ملی) که امروز پنجم مردادماه در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: در زمینه تعیین تکلیف اراضی مورد اختلاف تا زمان صدور رأی، با مردم در خصوص کاشت این اراضی تعامل شود.

وی تصریح کرد: حمایت از کشاورزان به‌ویژه افرادی که زمین کشاورزی به علت دیم کار بودن پاسخگوی نیاز و مایحتاج آنان نیست، در دستور کار قرار گیرد.

معاون استاندار لرستان با اشاره به اینکه در لرستان کشت‌های جایگزین به‌خوبی جوابگوست، خاطرنشان کرد: کاشت برخی محصولات زراعی برای استان صرفه اقتصادی بیشتری دارد که لازم است جهاد کشاورزی نسبت به ارائه کمک‌های کارشناسی به کشاورزان در قالب تهیه، کاشت و اصلاح بذر اقدام کند.

عبداللهی اضافه کرد: به کشاورزانی که به کاشت گیاهانی مانند زعفران به‌عنوان جایگزین گندم و جو اقدام کنند، تسهیلات پرداخت می‌شود.

وی بیان کرد: در راستای کمک به کشاورزان برای کاشت گیاهان جایگزین، ستاد کاشت گیاهان دارویی تشکیل شده است که در زمینه کاشت، داشت و فروش محصولات زراعی به آنان ارائه خدمات کارشناسی را انجام می‌دهد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بازدید سفیر ایران در کرواسی از دانشگاه علم و فرهنگ

ی جولای 26 , 2020
سفیر ایران در کرواسی، با حضور در دانشگاه علم و فرهنگ ضمن دیدار با رییس دانشگاه و اعضای دفتر همکاری‌های علمی و بین‌المللی، با برخی از ظرفیت‌‎ها و توانایی‌های این دانشگاه آشنا شد. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ، دکتر سید سعید هاشمی، […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع