در مرحله نهایی فوتبال ساحلی؛ از زمین بی طرف خبری نیست!

لیگ برتر فوتبال ساحلی به مرحله نهایی خود رسید تا تکلیف این فصل از بازی ها مشخص شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، این فصل از رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی به علت شیوع ویروس کرونا در این روز ها با شرایط خاص خود برگزار شد و پس از پشت سر گذاشتن دو مرحله به مرحله نهایی رسید. تیم های پارس جنوبی جم، موج سواران نوشهر، گلساپوش یزد و فرش حداد اصفهان چهار تیمی هستند که در این مرحله حضور دارند.

قهرمان امسال از بین این چهار تیم مشخص خواهد شد. مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی به صورت رفت و برگشت و در دو شهر مختلف برگزار خواهد شد تا تکلیف تیم قهرمان مشخص شود.

شنیده ها حاکی از این است که دور آخر رقابت های لیگ برتر بازی های رفت و برگشت به میزبانی یزد و بوشهر برگزار خواهد شد و همین موضوع صدای تیم های موج سواران و فرش حداد اصفهان را درآورد و با توجه به بدون تماشاگر بودن بازی ها و حضور تعدادی هوادار در مراحل قبل به میزبانی تیم های حاضر در این مرحله معترض هستند.

این تیم ها تنها راه حل را در برگزاری بازی در زمین بی طرف می دانند چون میزبانی هرکدام از تیم ها شانس قهرمانی آن را پررنگ تر می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

الکس نوری شامل قانون منع خارجی‌ها نمی‌شود/ نیمکت استقلال در انتظار مرد آلمانی

س سپتامبر 15 , 2020
در صورت توافق استقلالی‌ها با الکساندر نوری این مربی شامل قانون منع حضور خارجی‌ها در لیگ برتر نمی‌شود. به گزارش ایلنا، مسئولان باشگاه استقلال که تقریبا از بازگشت آندره آ استراماچونی ناامید شده‌اند مذاکراتی را با الکساندر نوری مربی ایرانی- آلمانی سابق وردربرمن و هرتابرلین آلمان آغاز کردند و امیدوارند […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع