در موضوع بازگشایی مدارس استرس کاذب ایجاد نشود

ایسنا/ایلام معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: در این شرایط نیازمند آرامش روانی و رفتار منطقی با مسائل هستیم و دامن زدن به استرس بیش از حد به صلاح نیست چراکه آسیب تهدید آمیز کردن یک مسئله از خود مسئله بیشتر است.

  دکتر “محمد نوذری”در نشست شورای آموزش و پرورش بر رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در مدارس تاکید و اظهار کرد: امروز برای تداوم زندگی ناچار هستیم با کرونا زندگی کنیم و همزمان که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سلامت خود و همنوعان محافظت می کنیم امور روزمره نیز می بایست پیگیری شود.

وی در ادامه ضمن اینکه از حوزه بهداشت و درمان خواست که بر وضعیت مدارس درخصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظارت کند، دو وظیفه خطیر و مهم آموزش‌ و پرورش را در شرایط کنونی حفاظت از سلامت دانش آموزان و تعلیم و تربیت آنان عنوان کرد و گفت: تا امروز تمام تلاش خود را بکار بسته ایم که ضمن حفظ سلامت دانش آموزان، کار تحصیل و علم آموزی آنها نیز به طرق مقتصی دنبال شود.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام ضمن هشدار به کسانی که به هر طریق ممکن سعی در حاشیه سازی در خصوص بازگشایی مدارس دارند، گفت: قطعا با افرادی که بطور غیر واقعی دنبال ایجاد استرس کاذب برای دانش آموزان و اولیای آنها هستند برخورد می شود.

وی با تاکید بر حفظ سلامت روانی جامعه در این شرایط خاص، تأکید کرد: در این شرایط نیازمند آرامش روانی و رفتار منطقی با مسائل هستیم و دامن زدن به استرس بیش از حد به صلاح نیست چراک آسیب تهدید آمیز کردن یک مسئله از خود مسئله بیشتر است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حرکت دانشگاهیان در مسیر اباعبدلله برکات فراوان دارد

چ سپتامبر 16 , 2020
ایسنا/قم آیت الله علوی گرگانی با اشاره به برگزاری سومین سوگواره ملی اربعین دانشگاهیان عنوان کرد: برگزاری این سوگواره و تولید آثار در بخش های مختلف از قبیل نثر، شعر، مقاله و … و جمع‌آوری آن زیر نظر دانشگاهیان دارای آثار و برکات فراوان و نشان دهنده ارادت دانشگاهیان به […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع