دستگاه‌های اجرایی خدمات الکترونیک را افزایش دهند

ایسنا/آذربایجان غربی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با بیان این که خدمات ۸ ساله دولت باید به مردم بازگو شود، گفت: پیشنهاد شده در سطح شهرستان‌های ۱۷ گانه استان تعداد ۸ پروژه شاخص به عنوان نماد ۸ سال خدمت دولت افتتاح شده و مورد بهره برداری قرار گیرد.

علی مصطفوی روز چهارشنبه یک مرداد ماه در جلسه شورای اطلاع رسانی با اشاره به فرارسیدن هفته دولت، اظهار کرد: انتظار می‌رود رسانه‌ها و دستگاه‌ها همکاری لازم را داشته باشند تا در آخرین سال خدمت‌رسانی دولت برنامه‌ها به بهترین نحو احسن اجرا شوند.

مصطفوی بر افزایش خدمات الکترونیک توسط دستگاه‌های اجرایی و سایر ارگان‌ها به منظور کاهش تجمعات  تأکید کرد.

وی با بیان اینکه اطلاع رسانی از خدمات صورت گرفته سبب افزایش امید مردم می‌شود، خاطر نشان کرد: پیشنهاد شده در سطح شهرستان‌های ۱۷ گانه استان تعداد هشت پروژه شاخص به عنوان نماد هشت سال خدمات دولت افتتاح شده و مورد بهره برداری قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ضمن تقدیر از اقدامات دستگاه درمان و بهداشت و کادر پزشکی، افزود: مردم نیز باید در این میان اهتمام جدی داشته باشند و محدودیت‌هایی که در طول یک ماه گذشته اعمال شده باید مدنظر همگان قرار گیرد.

مصطفوی ضمن اشاره به انتقادپذیر بودن مسئولان، یادآور شد: انتقاد باید به دور از تخریب باشد به طوری که اگر به طور سازنده و منصفانه ایراد شوند با جان و دل پذیرا هستیم.

معاون استاندار آذربایجان غربی همچنین با اشاره به فرارسیدن ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار، گفت: دستگاه‌های اجرایی در توزیع عادلانه اخبار و آگهی‌ها در میان اصحاب رسانه دقت کافی را داشته باشند تا حقوقی از فردی و ارگانی ضایع نشود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رزمایش رژیم صهیونیستی منجر به سقوط دو خمپاره در خاک لبنان شد

چ جولای 22 , 2020
المیادین گزارش داد ارتش رژیم اشغالگر خمپاره‌ای را به دشت المجیدیه در مرزهای مشترک لبنان و فلسطین اشغالی شلیک کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از این شبکه، دو خمپاره در جریان تمرینات ارتش اشغالگر که با سلاح‌های واقعی در جولان اشغالی در جریان بود، در مزاع شبعا اصابت کرد. […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع