دستگیری سارقان محتویات داخل خودرو در بندر ماهشهر

فرمانده انتظامی شهرستان بندر ماهشهر، از شناسایی و دستگیری سه سارق حرفه‌ای محتویات داخل خودرو خبر داد.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان، سرهنگ رضا پاپی ضمن تائید این خبر، اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت از محتویات داخل خودرو در سطح بندر ماهشهر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران نیروی انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی گفت: مأموران نیروی انتظامی با اقدامات پلیسی و گشت زنی‌های نامحسوس و برنامه ریزی شده، موفق به شناسایی 3 سارق حرفه‌ای شدند که پس از اخذ مجوز قضائی، در طی چند عملیات هر 3 متهم را غافلگیر و در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

پاپی، عنوان کرد: متهمان در بازجویی های فنی مأموران، به 17 فقره سرقت محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان بندر ماهشهر، اعتراف کردند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ماهشهر، تأکید کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بیش از ۲ کیلوگرم مواد مخدر در قزوین کشف شد

س جولای 21 , 2020
فرمانده انتظامی شهریستان قزوین از کشف بیش از ۲ کیلوگرم مواد مخدر در آزادراه قزوین- زنجان خبر داد. به گزارش ایلنا، فرمانده انتظامی شهرستان قزوین گفت: ماموران گشت یگان امداد مستقر در عوارضی قزوین-زنجان حین کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه اتوبوس را که به مقصد تبریز در حال حرکت بود، […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع