دست واسطه گران از چرخه خرید گندم کوتاه شود

ایسنا/آذربایجان غربی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی بر لزوم کوتاه کردن دست واسطه گران و دلالان در زمینه خرید گندم تاکید کرد.

علی مصطفوی امروز ۶ مرداد در جلسه شورای زکات استان که در استانداری برگزار شد، با اشاره به کوتاه کر دن دست واسطه گران و دلالان در زمینه خرید گندم به عنوان یک محصول استراتژیک گفت: در این زمینه باید همه دستگاههای مربوطه اقدامات لازم را انجام دهند.

وی بر تبلیغ پرداخت زکات در همه مناطق به ویژه روستاها تاکید کرد و افزود: در این راستا می توان از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نیز بهره برد.

مصطفوی اضافه کرد: در صورتی که از ظرفیت‌های ادارات نیز در راستای تبلیغ فریضه زکات استفاده شود، بهتر می‌توان در زمینه زکات عمل کرد.

عزیز سهندی مدیرکل کمیته امام خمینی (ره) آذربایجان غربی نیز در این جلسه اظهار کرد: تا پایان تیر امسال، ۲۴۷ میلیارد ریال زکات در استان جمع آوری شده است.

وی بیان کرد: این میزان ۷۳ میلیارد ریال و ۴۲ درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حزب‌الله لبنان: صهیونیست‌ها باید منتظر مجازات جنایت‌هایشان باشند

د جولای 27 , 2020
حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای درباره حوادث امنیتی امروز (دوشنبه) گفت: پاسخ ما به شهادت علی کامل محسن حتما رخ خواهد داد و صهیونیست‌ها باید در انتظار مجازات باشند. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه المنار، حمله‌ای که امروز در روستای الهباریه رخ داد و منزل یک شهروند لبنانی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع