دعای عرفه در ساری برگزار نمی‌شود/ دعای عرفه از بلندگوی مساجد پخش می‌شود

فرماندار ساری با تاکید براینکه برای جلوگیری از گسترش کرونا تا ۱۲مردادماه جاری هرگونه تجمع بالای ۱۰ نفر در ساری ممنوع است، گفت: برگزاری مراسم دعای عرفه در مرکز مازندران ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، عباسعلی رضایی عصر امروز چهارشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان مازندران با بیان اینکه استان مازندران به اذعان دانشگاه علوم پزشکی در ردیف استان‌های پرخطر از نظر گسترش کرونا قرار دارد و تا 12مردادماه جاری هرگونه تجمع بالای 10 نفر در ساری ممنوع است، گفت: برگزاری مراسم دعای عرفه در مرکز مازندران ممنوع است.

وی با تاکید براینکه تمامی مساجد ساری باز است و اذان از مناره‌ها پخش می‌شود، افزود: با همکاری اداره تبلیغات اسلامی ساری و اوقاف و امورخیریه دعای عرفه از بلندگوی مساجد پخش خواهد شد.

فرماندار ساری با بیان اینکه طرح دریا نیز به جهت قطع زنجیره ابتلا به کرونا و جلوگیری از گسترش این ویروس منحوس درسواحل  ساری تعطیل است، گفت: مردم زمان حضور در بازار و اماکن عمومی حتما از ماسک استفاده کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ضرورت تهیه شناسنامه اقتصادی شهرستان بختگان/۷۴ هزار نفر در استان مشمول بیکاری شدند

چ جولای 29 , 2020
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی فارس با تاکید بر لزوم تدوین اطلاعات شهرستان بختگان مستقل از شهرستان نی ریز گفت: با اطلاعات طبقه بندی شده در حوزه کشاورزی، صنعت و خدمات شهرستان بختگان می‌توان به نوعی شناسنامه اقتصادی شهرستان را تهیه کرد. به گزارش ایلنا به نقل […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع