دفتر سلطنتی: امیر کویت برای تکمیل درمان عازم آمریکا می‌شود

دفتر امیر کویت امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، صباح الاحمد الجابر الصباح، امیر این کشور صبح فردا (پنج‌شنبه) برای تکمیل درمان بعد از عمل جراحی موفقیت‌آمیز اخیر عازم آمریکا می‌شود.

به گزارش ایسنا، خبرگزاری رسمی کویت (کونا) به نقل از علی جراح الصباح صباح، وزیر امور دفتر سلطنتی گزارش داد، این اقدام براساس توصیه تیم پزشکی معالج امیر ۹۱ ساله کویت انجام می‌گیرد.

دفتر سلطنتی روز یکشنبه از عمل جراحی موفقیت آمیز امیر کویت بدون اعلام جزئیات بیشتر خبر داد.

دفتر امیر کویت تمام اختیارات امیر برای اداره کشور را موقتا به نواف الاحمد الجابر المبارک الصباح، ولیعهد محول کرده است.

خبرگزاری رویترز نیز گزارش داد، امیر کویت از سال ۲۰۰۶ کشور را هدایت می‌کند و ماه اوت مشکلات جسمانی پیدا کرد و برای درمان به آمریکا رفت و اکتبر به کشورش بازگشت. 

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

«جو بایدن» ۸ درصد در انتخابات ۲۰۲۰ از ترامپ جلو افتاد

چ جولای 22 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری رویترز، نتایج حاصل از نظرسنجی به انجام رسیده توسط «رویترز / آیپس» نشان می دهد که «جو بایدن» نامزد دموکرات انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا ۸ درصد از «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور این کشور در جلب نظر رأی دهندگان انتخابات سوم نوامبر سال ۲۰۲۰ جلو […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع