دلال‌های عرصه فوتبال با ادعای بردن بچه‌های مردم به تیم‌های بزرگ کاسبی می‌کنند

ایسنا/بوشهر رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: بیش از بیست پتروشیمی در استان بوشهر فعالیت می کنند، اما چطور در استانی چون خوزستان پتروشیمی ها به تیم های ورزشی در رده های مختلف کمک می کنند یا در استان کرمان چنین حمایت هایی انجام می شود؛ ولی در بوشهر نه؟

امیرحسین محتشم عصر روز سه شنبه ۲۵ شهریورماه در نشست با خبرنگاران عنوان کرد: خواهش من از تمامی پتروشیمی های مستقر در استان بوشهر این است که تلاش و تکاپوی بیشتری داشته باشند و نه تنها در مورد فوتبال، بلکه در سایر حوزه های مسئولیت اجتماعی خود نیز احساس مسئولیت نمایند. 

وی افزود: متاسفانه شاهد هستیم دلال هایی به عرصه فوتبال ورود کرده و با ادعای بردن بچه‌های مردم به تیم های بزرگ کاسبی می کنند.

رئیس هیات فوتبال بوشهر خاطرنشان کرد: اگر جوان یا نوجوانی با کمک دلال ها در تیم های پایتخت حضور پیدا می کند به لحاظ قانونی نمی توانیم جلوگیری کنیم اما خانواده ها باید مراقب این موضوع باشند.

محتشم با اشاره به ضرورت اصلاح ساختار اداری هیات فوتبال گفت: در هیات فوتبال کمیته های زیادی وجود دارد و هر کمیته نیز دارای یک رئیس و تعداد زیادی نفرات زیرمجموعه است. 

وی توضیح داد: تمام اسناد ملی ۶ یا ۷ سال فعالیت هیات های برخی شهرستان ها به ده برگ هم نمی رسد و اکثر قریب به اتفاق باشگاه های شهرستانی نیر به این موضوع اعتراض داشتند که در فرآیند دریافت نقدی پول و هزینه کرد آن اشکال به وجود می آید.

رئیس هیات فوتبال استان بوشهر عنوان کرد: بیش از ۴۷۰ میلیون تومان بدهی از گذشته داشتیم که با کمک اداره ورزش و جوانان استان بخش عمده آن پرداخت شده است. هنوز هم بدهی هایی از گذشته وجود دارد که امیدواریم با پرداخت این بدهی ها به نقطه صفر برسیم.  

امیرحسین محتشم با تاکید بر پاکدستی، پایبندی به قوانین و ظرفیت جوانان اظهار کرد: باید بگویم که هیچکدام از کمیته ها و هیات ها اجازه نداشته اند حتی هزار تومان بی قاعده از حساب مالی هیات فوتبال جابجا نمایند.

وی در خصوص وضعیت تیم های شاهین و پارس جم گفت: شاهین شهرداری وضعیت خاصی دارد که البته پیگیر حل مشکلات این تیم هستیم. وضعیت پارس جنوبی جم نیز با برگزاری جلسات متعدد پیگیری شده است و در سطح فدراسیون پیگیر حل مشکلات این دو تیم هستیم.

رئیس هیات فوتبال استان بوشهر افزود: باید علت سقوط دو تیم پارس جنوبی جم و شاهین بوشهر بررسی و آسیب شناسی شود. 

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مصر و اردن پس از سال‌ها عادی‌سازی روابط با اسرائیل؛ باج‌گیری‌ها و خسارت‌ها

س سپتامبر 15 , 2020
مصر و اردن علیرغم اینکه سال‌هاست روابط خود با اسرائیل را عادی‌سازی کرده‌اند اما از رهگذر این روابط علاوه بر اینکه منافع قابل توجهی کسب نکردند، در معرض سوء استفاده‌های اسرائیل هم قرار گرفته‌اند. به گزارش ایسنا، علیرغم تبلیغات امارات و بحرین مبنی بر اینکه عادی‌سازی روابط با اسرائیل چشم‌اندازهای […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع