دیاباته: در ایران چیزهایی دیدم که در زندگی‌ام دیگر نخواهم دید/ به خاطر من اجازه ندادند هواپیما پرواز کند

مهاجم استقلال توصیفات جالبی از حضورش در ایران دارد.

به گزارش ایلنا، سایت «بامادا نت» کشور مالی یکی از گزارش های امروز خود را به وضعیت مهاجم اهل این کشور در لیگ برتر ایران اختصاص داد و درباره شیخ دیاباته نوشت:‌«مهاجم ۳۲ ساله اهل مالی در هفته بیست و پنجم لیگ خلیج فارس با زدن یکی از ۲ گل تیمش مقابل صنعت نفت آبادان نام خود را مطرح کرد. این نهمین گل مهاجم عقاب‌ها (لقب تیم ملی مالی) از زمان شروع این رقابت‌ها است.  شیخ تیدانه دیاباته در دقیقه ۳۰ بازی گلزنی کرد و شمار گل‌های خود را در لیگ امسال به عدد ۹ رساند. این بازیکن ملی پوش جولای سال ۲۰۱۹ از تیم بنونتوی ایتالیا به ایران منتقل شد.

دیاباته درباره وضعیتش در ایران گفته است: «به لحاظ ورزشی (از انتخاب ایران) اصلا پشیمان نیستم. وقتی همه چیز در این کشور خوب پیش برود، کشوری فوق العاده است. یک بار من مجبور بودم به فرانسه بروم. راهی فرودگاه شدم، اما دیر رسیدم و فقط ۲ پرواز وجود داشت. وقتی آن‌ها مرا در فرودگاه دیدند، در حالی که گیت ها بسته شده بود تمام تلاش خود را کردند تا برای من یک صندلی در هواپیما پیدا کنند. آن‌ها فریاد می‌زدند هواپیما نباید پرواز کند. شیخ باید داخل آن هواپیما باشد. این‌ها چیز‌هایی است که هرگز جا‌های دیگر برای من اتفاق نمی‌افتد، حتی وقتی که در مالی باشم.»

در ادامه این گزارش آمده است، این مهاجم مالیایی زمانی که در سری آ بازی می‌کرد به لحاظ میانگین گل زده بهترین عملکرد را در طول یک دهه اخیر برجای گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

افزایش حقوق شهرداران و کارکنان شهرداری

چ جولای 22 , 2020
به گزارش ایلنا، منوچهر فخری روز چهارشنبه در همایش ویدئو کنفرانسی شهرداران استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری سمنان افزود: به دلیل شیوع دوباره کرونا ویروس، روند گندزدایی و ضدعفونی مناطق شهری استان سمنان با همکاری شهرداری ها باردیگر در دستور کار قرار گیرد. وی خاطر نشان کرد: نقش و […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع