ذوب آهن در پرونده باقر صادقی پیروز شد

گلر ذوب آهن در پرونده شکایت از باشگاه ذوب آهن شکست خورد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت باشگاه ذوب‌آهن، تیم حقوقی باشگاه ذوب آهن موفق شد با دفاع مستدل در خصوص شکایت آقای محمدباقر صادقی مبنی بر مطالبه غرامت به مبلغ شانزده میلیارد ریال، ضمن ارائه دلایل و دفاعیات لازم و مربوط در جلسه رسیدگی در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال موفق به دفاع موثر گردید و  این کمیته حکم به رد دعوی خواهان صادر کرد.

شایان ذکر است؛ آقای محمد باقر صادقی از آبان ماه سال گذشته در تمرینات تیم بزرگسالان شرکت نداشته است و با طرح شکایتی خواستار دریافت غرامتی سنگین از باشگاه ذوب آهن شده بود که این شکایت با دفاع تیم حقوقی باشگاه ذوب آهن مردود اعلام گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ویسی: فرق ما با پرسپولیس در رفتار حرفه ای و رفتار آماتور بود/ 4 گلر داریم که وضعیت هیچکدام خوب نیست

د ژوئن 29 , 2020
سرمربی پیکان در مورد تقابل با پرسپولیس و شکست در این دیدار صحبت کرد. به گزارش ایلنا، عبدالله ویسی در ابتدای صحبت هایش درباره اینکه برخلاف ادعایش نتوانسته مقابل پرسپولیس به نتیجه دست یابد گفت: بازی خوبی بود و خودم از آن لذت بردم. از باخت تیم اما غمگین و […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع