رئیس‌دادگستری کرمانشاه دستور رسیدگی به نحوه مجروح‌شدن نوجوان پاوه‌ای را صادر کرد

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه، به دادستان پاوه برای رسیدگی فوری به موضوع چگونگی مجروح شدن نوجوان کولبر پاوه‌ای دستور داد و گفت: تا روشن شدن وضعیت نهایی این نوجوان موضوع مورد پیگیری قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، پرویز توسلی‌زاده به دادستان پاوه دستور رسیدگی مجدانه و دقیق در خصوص واقعه منتهی به مصدومیت کولبر نوجوان به نام «مانی هاشمی» ۱۴ ساله از اهالی روستای شمشیر شهرستان پاوه که پس از سقوط از ارتفاع از ناحیه سر و صورت مجروح شده را صادر کرد.

رییس کل دادگستری کرمانشاه با اشاره به دامن زدن رسانه‌های ضد انقلاب و موج سواری آنها در فضای مجازی برای رسیدن به منافع و مقاصد شوم خود و به قصد تحریک افکار عمومی به داستان شهرستان پاوه تاکید کرد ضرورت دارد ضمن حفظ کرامت انسانی و دلجویی از خانواده مصدوم، اقدامات لازم برای شناسایی زوایای حقوقی، قضایی و انتظامی موضوع صورت گیرد و نتیجه را اعلام نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سرانه مدیریتی تربت‌حیدریه ۶ میلیون ریال اعلام شد

س سپتامبر 15 , 2020
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی گفت: سرانه بودجه مدیریت شهری در تربت‌حیدریه فقط ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است. به گزارش خبرنگار ایلنا از تربت حیدریه، علیرضا خادم‌پیر در آیین معارفه شهردار تربت‌حیدریه اظهارکرد: این در حالی است که این شهر به لحاظ ردیف درآمدی بودجه عنوان چهارمین […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع