رئیس دیوان محاسبات: حضور سرمربیان خارجی ممنوع نیست

برخلاف گفته فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، سرمربیان خارجی می‌توانند در ایران فعالیت کنند.

به گزارش ایلنا، آندره آ استراماچونی، سرمربی فصل گذشته استقلال تهران، پس از جدایی فرهاد مجیدی جدی‌ترین گزینه هدایت آبی پوشان برای فصل آتی است اما به دلیل قانون عدم جذب و بکارگیری بازیکن و سرمربی خارجی برای فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران تکلیف شروع مجدد همکاری با این سرمربی خارجی نامشخص است.

در  شرایطی که مسئولان فدراسیون فوتبال بارها تاکید کردند قانون درباره مربیان خارجی عوض نمی‌شود و استراماچونی نمی‌تواند به ایران بیاید، مهرداد بذرپاش رییس دیوان محاسبات امروز ممنوعیت حضور مربیان خارجی را رد  کرده است.

بذرپاش در این خصوص گفته است: «حضور مربیان خارجی برای فوتبال ممنوع نیست اما توصیه ما این بوده که با توجه به مشکلات اقتصادی و اینکه کشور در مضیقه ارزی است و از طرفی مربیان خارجی قبلی با شکایت هایشان فوتبال را با مشکلات زیادی مواجه شدند، بهتر است مربی خارجی نیاید. بازهم می‌گویم حضور مربیان خارجی در فوتبال و به طور کلی ورزش ممنوع نیست.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تولید یک میلیون واحد مسکونی برای تامین مسکن اقشار آسیب‌پذیر

س سپتامبر 15 , 2020
محمودزاده در واکنش به تذکر عضو شورای شهر تهران از تولید یک میلیون واحد مسکونی برای تامین مسکن اقشار آسیب پذیر خبر داد. به گزارش ایلنا، محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به تذکر مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران طی نامه‌ای […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع