رئیس هیئت وزنه برداری آذربایجان شرقی انتخاب شد

ایسنا/آذربایجان شرقی با برگزاری مجمع انتخاباتی وزنه برداری هیات آذربایجان شرقی، ابوالفضل صفی اقدم با کسب 15 رای به مدت چهارسال به عنوان رئیس هیأت وزنه برداری استان انتخاب شد.

مجمع انتخاباتی وزنه برداری آذربایجان‌شرقی به ریاست مدیرکل ورزش و جوانان استان و با حضور باقری نائب رئیس فدراسیون و با شرکت اعضای مجمع روز پنجشنبه دوم مردادماه در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

داود باقری، نائب رئیس فدراسیون وزنه برداری‌ بعد از انتخاب صفی اقدم به‌عنوان رئیس جدید این هیأت ورزشی، ضمن تبریک به او، بر پیشرفت کمی و کیفی رشته وزنه برداری در استان تاکید کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی نیز در این جلسه گفت: وزنه برداری  رشته‌ای مدال آور در مسابقات مهم مانند المپیک بوده ولی تعداد ورزشکاران سازمان یافته آن زیاد نیست. 

به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، ایوب بهتاج با بیان این‌که امیر حقوقی یکی از ورزشکاران مستعد کسب مدال جهانی است، خاطرنشان کرد: وزنه برداری بانوان در آذربایجان شرقی به ویژه در شهرستان میانه و شهر آچاچی رشد خوبی داشته است و در سایر شهرستان‌ها نیز باید پیشرفت کنیم.

انتهای پیام 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

این سید، مستحق طعن طاعنان نیست...

پ جولای 23 , 2020
اخیرا انتشار عکسی از مراسم پنجاهمین سال تاسیس بهشت زهرا باعث ایجاد انتقادهایی در شبکه های مجازی شد و با خط دهی برخی شبکه های معاند ماهواره ای فضا به سمتی کشیده شد که نه تنها پنجاه سال زحمات کارکنان این سازمان نادیده انگاشته شد بلکه برخی بزرگان و چهره […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع