راهکاری برای پرداخت عوارض آزادراه به صورت آنلاین

نحوه‌ی پرداخت و اطمینان از پرداخت صحیح و مطمئن عوارض آزادراه‌ها از زمان الزامی شدن پرداخت الکترونیک، به یکی از دغدغه‌های مهم کاربران تبدیل گشته است.

ایلنا، پرداخت عوارض آزادراه‌ها به صورت الکترونیک مزایای زیادی دارد. نخستین و مهم‌ترین مزیت آن، کم شدن بار ترافیک ورودی آزادراه‌ها است. با پرداخت عوارض به صورت الکترونیک دیگر نیازی نیست که پشت صف‌های طولانی پرداخت عوارض معطل بمانید و وقت‌تان تلف شود.

از طرفی در روش پرداخت سنتی، امکان جابه‌جای میکروب‌ها و آلودگی‌ها هم وجود دارد. مخصوصاً حالا که خطر ویروس کرونا و بیماری‌های واگیردار، بیشتر از هر زمان دیگری احساس می‌شود.

اما بسیاری از رانندگان، از این طرح ناراضی هستند. آنها دلیل خود را برای این نارضایتی، سخت‌تر شدن فرآیند پرداخت، مهلت کم پرداخت و در دسترس نبودن امکانات پرداخت الکترونیک در هر شرایطی می‌دانند. درصورتی که با استفاده از اپلیکیشن‌های مناسب ‌مثلا اپلیکیشن آپ، کارشان از پرداخت نقدی هم راحت‌تر خواهد بود.

راهکار اپلیکیشن آپ چیست؟

اپلیکیشن آپ، امکان استعلام و پرداخت عوارض اتوبان را فراهم ساخته است و می‌توانید تمام هزینه‌های مربوط به بزرگراه‌ها و آزادراهای تحت پوشش را به صورت الکترونیکی و بدون توقف پرداخت کنید. تنها کافی است یکبار شماره پلاک و مشخصات خودروی خود را ثبت کنید و از مزایای پرداخت آنلاین عوارض بزرگراه‌ها بهره‌مند شوید.

 همچنین با فعال نگه داشتن گزینه پرداخت خودکار و شارژ کیف پول آپ، به محض اینکه مبلغ عوارضی استعلام و مشخص شود، آن مبلغ به صورت خودکار از کیف پول شما  کسر و جزییات مربوطه به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

پرداخت امن و مطمئن و ذخیره سوابق پرداختی از دیگر مزیت‌های اپلیکیشن آپ در ارائه خدمات پرداخت عوارض اتوبان است.

اپلیکیشن آپ با ارایه بهترین و آسان‌ترین روش‌های پرداخت از طریق تلفن همراه، خیال شما را از بابت پرداخت عوارض بزرگراه‌ها راحت می‌کند، کافیست این اپلیکیشن را از بازار، گوگل‌پلی و یا سایت‌ آسان پرداخت دانلود کنید و با ثبت نام در آن، از خدمات متفاوت و متنوع پرداخت الکترونیک بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

برقراری پرواز فوق‌ العاده برای بازگرداندن مسافران ایرانی از ترکیه

چ جولای 22 , 2020
برای رفع مشکل بازگرداندن مسافران ایرانی از ترکیه، پروازهای فوق العاده هواپیمایی ماهان، آسمان و ایران ایرتور در مسیر ترکیه به تهران برقرار شده است. ایلنا، با توجه به اعمال محدودیت‌های جدید کشور ترکیه و بسته شدن مرزهای این کشور، بسیاری از ایرلاین‌ها و شرکت‌های هواپیمایی مجبور به لغو پروازهای […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع