راه‌اندازی رشته‌های موزه‌داری و روایت گری دفاع مقدس در قم

راه‌اندازی رشته‌های موزه‌داری و روایت گری دفاع مقدس در قم

ایسنا/قم رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم با اشاره به راه‌اندازی رشته موزه‌داری در این مرکز گفت: رشته روایت گری دفاع مقدس برای ترم آینده برنامه‌ریزی‌شده است.

مصطفی ملایی در گفت و گو با اشاره به اهمیت توجه به ابعاد مختلف زائرپذیری شهر قم اظهار داشت: ارتقای خدمت‌رسانی به زائر در مرکز علمی کاربردی شهرداری دیده‌شده و رشته گردشگری را نیز تدوین کردیم، چراکه تمامی زیرساخت‌های آن ازجمله پارک‌ها و حمل‌ونقل و غیره در مدیریت شهری قرار دارد.
وی با بیان اینکه رشته تاکسیرانی در این مرکز راه‌اندازی شده است، خاطرنشان کرد: رشته تاکسیرانی برای نخستین بار به جزء مسائلی چون اخلاق و آداب معاشرت ارتباطی، به سه زبان ترکی، عربی و انگلیسی نیز بر روی مکالمات کار می‌کند که تاکسیرانان استقبال زیادی از این رشته کرده‌اند و در حال حاضرترم دوم از این رشته می‌گذرد و ثبت‌نام برای ترم جدید نیز اتفاق افتاده است.
رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم گفت: شهرداری قم از رویکرد فنی عمرانی به سمت خدماتی، فرهنگی و اجتماعی حرکت کرده است و رشته موزه‌داری به‌زودی وارد مرکز می‌شود، همچنین رشته روایت گری دفاع مقدس برای ترم آینده برنامه‌ریزی‌شده است.
وی افزود: اداره کل حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس همراهی خوبی با مرکز علمی دارد و این رشته انعکاس خوبی در سطح ملی و بین‌المللی داشته است.
رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم بیان کرد: تحولات خوبی به لحاظ نرم‌افزاری در ارتقای توانمندی‌ها شاهد بوده‌ایم و در آموزش‌های ضمن خدمت و مجازی نیز همراهی خوبی با شهرداری داریم.
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سفر هیاتی از کمیسیون انرژی به استان سیستان و بلوچستان

س سپتامبر 15 , 2020
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از سفر هیاتی از این کمیسیون به استان سیستان و بلوچستان به منظور نظارت بر آخرین وضعیت گازرسانی در منطقه خبر داد. مالک شریعتی نیاسر در گفت و گو با ایسنا بیان کرد: در روز پنج شنبه این هفته هیاتی از کمیسیون انرژی مجلس […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع