راه‌اندازی کمپین مشاوره رایگان ازدواج

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان از راه‌اندازی کمپین مشاوره رایگان ازدواج به جوانان خبر داد.

به گزارش ایسنا، اعظم کریمی همزمان با آغاز هفته ازدواج با اشاره به ارائه مشاوره رایگان ازدواج توسط ۳۵۰ مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده تحت نظارت وزارت ورزش و جوانان گفت: این طرح یکی از برنامه‌های اصلی معاونت امور جوانان در هفته ازدواج است و براین اساس و به منظور اطلاع رسانی به جوانان کمپین مشاوره ازدواج در فضای مجازی راه اندازی شد.

به گفته وی قرار است در هفته ازدواج همه خدمات مشاوره‌ای به جوانان در آستانه ازدواج و زوجینی که تا ۵ سال از تاریخ ازدواج آنها سپری شده، رایگان ارائه شود.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان در خصوص آشنایی با مراکز ارائه دهنده این خدمات نیز توضیح داد: متقاضیان برای اطلاع از آدرس مراکز تخصصی ازدواج و خانواده می‌توانند به صفحه اول سایت وزارت ورزش و جوانان به آدرس msy.gov.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جلسه شورای مرکزی مجمع زنان اصلاح‌طلب برگزار شد

چ جولای 22 , 2020
هفتادمین جلسه شورای مرکزی مجمع زنان اصلاح طلب و هشتمین جلسه این شورا در سال ۹۹ برگزار شد. به گزارش ایسنا، در این نشست که به صورت ‌ویدئوکنفرانس و با حضور اکثریت اعضا تشکیل شد، بعد از مرور اخبار و مسائل سیاسی روز، اعضای مجمع از نحوه انتشار کیفر خواست […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع