راه اندازی هسته‌های همیار کرونا در روستاهای شهرستان اسدآباد

به گزارش خبرنگار مهر، مجید درویشی بعدازظهر یکشنبه در ستاد مقابله با کرونا اظهار کرد: با توجه به حساسیت موضوع کرونا و در راستای سلامت مردم و فرهنگ سازی پیشگیری از بیماری کرونا و نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در روستاهای شهرستان هسته‌های همیار کرونا با همکاری اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران روستاها فعال خواهد شد.

درویشی گفت: در این هسته‌ها بهورزان دانشکده علوم پزشکی شهرستان اسدآباد برای ارائه آموزش‌های لازم در پیشگیری از کووید ۱۹ در هر روستا حاضر خواهند بود.

وی با تأکید بر توجه مردم در بحث فرهنگ رعایت بهداشت فردی، پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی هوشمند یادآور شد: مشارکت مردم با رعایت بهداشت فردی و فاصله گذاری اجتماعی و ماسک زدن به عنوان تنها راهکار مهم و ساده از نقش مهمی در کنترل و پیشگیری بیماری کووید ۱۹ برخوردار است.

فرماندار اسدآباد همچنین از راه اندازی رابط سلامت در ادارات این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: رابطین سلامت با آموزش‌های لازم در ادارات مربوطه نماینده کادر سلامت بوده و بر اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی نظارت و بازرسی دارند.

درویشی افزود: رابط سلامت ادارات طرحی است که برای اولین بار از زمان شیوع کرونا تنها در شهرستان اسدآباد اجرا شده و هم اکنون نیز در حال اجراست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مخالفت هفت بازیکن قدیمی پرسپولیس با درخواست رسول پناه

ی جولای 26 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس در هفته‌های گذشته از هفت بازیکن این تیم که بابت قهرمانی‌های فصل گذشته این تیم در لیگ برتر، جام حذفی و سوپرجام فوتبال باشگاهی ایران طلبکار بودند خواست تا از حق خود بگذرند. این بازیکنان نه تنها با درخواست رسول […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع