راه اندازی کلینیک سیارسلامت دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

ایسنا/سیستان و بلوچستان با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر و اعضا هیات رییسه و مدیران ارشد دانشگاه اولین کلینیک سیار سلامت دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر راه اندازی شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: به منظور ارائه آموزش و اطلاع رسانی بیماریهای مقاربتی،ایدز،هپاتیت،سل و تمام آموزش های عمومی مربوط به برنامه های سلامت،مشاوره روانشناختی،مراقبت و معاینات مامایی،مراقبت و درمان موارد علامت دار و ارجاع موارد کمپلیکه به متخصص زنان و ارایه خدمات کاهش آسیب به گروههای پرریسک، کلینیک سیار سلامت جنوب استان سیستان و بلوچستان راه اندازی شده است.

دکتر امینی فر افزود: تمام خدمات این کلینیک بصورت رایگان توسط نیروهای ماما و روانشناس آموزش دیده در اختیار متقاضیان قرارخواهد گرفت.

وی اظهار کرد: عملکرد حوزه بهداشت دانشگاه در زمینه کنترل بیماریهای واگیر جلوتر از چشم انداز ترسیم شده وزارت بهداشت می باشد که امری قابل تقدیر است.

وی بیان کرد: این کلینیک سیار سلامت، یکی ازچهار کلینیک سیار وزارت بهداشت بود که باتوجه به نیازمبرم جنوب استان سیستان و بلوچستان و رایزنی مسئولین دانشگاه با ارزش حدود۱۰میلیارد ریال به دانشگاه ایرانشهر تخصیص داده شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ادعای واشنگتن‌پست: تدوین سند سیاست‌گذاری دموکرات‌های آمریکا در خصوص ایران

چ جولای 22 , 2020
یک روزنامه آمریکایی در گزارشی مدعی شد که ۱۵ دموکرات آمریکایی سند سیاست‌گذاری در خصوص سایر کشورها تنظیم کرده‌ و در آن خواستار “بازسازی برجام” شده‌اند. به گزارش ایسنا، به نقل از واشنگتن پست، ۱۵ دموکرات آمریکایی که از جمله آن‌ها میتوان به جو بایدن و برنی سندرز اشاره کرد، […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع