راه اندازی یکی از مجهزترین مجتمع‌های ارتقای مهارت در منطقه آزاد ارس

ایسنا/آذربایجان شرقی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به راه اندازی یکی از مجهزترین مجتمع‌های ارتقای مهارت در منطقه آزاد ارس، گفت: راه اندازی مجتمع آموزش مهارت در ارس قطعا اقدامی ماندگار برای پویایی بیش از پیش اقتصاد و اشتغالزایی خواهد بود.

علی اوسط هاشمی روز دوشنبه در جلسه ای در سازمان منطقه آزاد ارس، اظهار کرد: بر اساس آمار و عملکرد، شاخص‌های اقتصادی ارس در سال ۹۸ مثبت بودند و مناطق آزاد کشور می‌توانند از مهارت مدیریت ارس الگوبرداری کنند.

وی افزود: مثبت بودن شاخص‌های اقتصادی ارس در شرایط تحریم‌های شدید اقتصادی و بحران کرونا، بیانگر جاری بودن تفکر توانمند و ماهر بوده و زمینه ساز همکاری مشترک است.

 وی گفت: تلاش می‌کنیم آموزش مهارت در ارس فراتر از صنعت بوده و راهبرد اساسی برای تکمیل زنجیره تولید و نقش آفرینی بانوان و اشتغال خانگی را تدوین و اجرا کنیم.

بر اساس این گزارش، در این جلسه تفاهم نامه آموزشی میان سازمان آموزش فنی و حرفه ای و سازمان منطقه آزاد ارس امضا شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

روسیه: در امور داخلی آمریکا دخالت نمی‌کنیم

د ژوئن 1 , 2020
سخنگوی ریاست‌جمهوری روسیه ادعای مشاور امنیت ملی سابق آمریکا مبنی بر دست داشتن مسکو در تظاهرات این روزهای آمریکا را رد کرد و گفت: ما هرگز در امور آمریکا دخالت نکرده و نمی‌کنیم. به گزارش ایسنا، به نقل از المیادین، دیمیتری پسکوف، سخنگوی دفتر ریاست‌جمهوری روسیه اعلام کرد: ادعای سوزان […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع