رای کمیته انضباطی باشگاه سپیدرود در ارتباط با پاشازاده صادر شد

کمیته انضباطی باشگاه سپیدرود رای خود را در ارتباط با پرونده شکایت از مهدی پاشازاده صادر کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت، کمیته انضباطی باشگاه سپیدرود ظهر روز دوم مردادماه در دقتر این باشگاه در ارتباط با پرونده تخلف سرمربی پیشین سپیدرود تشکیل جلسه داد.

در این جلسه مهدی پاشازاده علیرغم ابلاغ کتبی به وی غایب بود و حتی از ارسال لایحه دفاعی نیز خودداری کرد اما اعضای کمیته پس از بررسی گزارشات مدیرعامل و مدیر تیم سپیدرود مبادرت به انشای رای کرد.

در رای صادره کمیته انضباطی، مهدی پاشازاده به دلیل غیبت غیر موجه پس از بازی با گل ریحان به کسر ۱۵ درصد از مبلغ قرارداد محکوم شد اما در ارتباط با ترک غیر قانونی باشگاه و اقدام به عقد قرارداد با باشگاه دیگر با توجه به طرح شکایت باشگاه سپیدرود در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، ضمن اعتقاد به عدم رسیدگی به موضوع معنونه در این بخش از دادنامه عدم صلاحیت صادر کرد.

لازم به ذکر است پرونده شکایت باشگاه سپیدرود در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مفتوح و در حال پیگیری می باشد.

پاشازاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جباری: سلطانی فر گفت به استقلال کمک کرده و باز هم خواهد کرد/ برخلاف قبل با نشست امروز امیدوار شدم

پ جولای 23 , 2020
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: وزیر ورزش و جوانان مدعی بود کمک‌هایش به باشگاه استقلال را پیشتر انجام داده و از این پس بیشتر هم انجام خواهد داد. به گزارش ایلنا، علی جباری که امروز به دیدار وزیر ورزش و جوانان رفته بود بعد از نشست با مسعود سلطانی‌فر اظهار […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع