رد پیشنهاد سرمربیگری شهرخودرو توسط رضا عنایتی

رضا عنایتی پیشنهاد هدایت تیم لیگ برتری شهرخودرو را رد کرد.

به گزارش ایلنا، به دنبال استعفای مجتبی سرآسیایی از هدایت شهرخوردو مدیران این باشگاه باب مذاکره را با رضا عنایتی آغاز کردند، مربی که در این مدت نتایج خوبی در باشگاه هوادار لیگ یکی کسب کرده است. 

فرهاد حمیداوی با تایید این خبر گفت: بله ما گزینه اول مان رضا عنایتی بود، می خواستیم یک مربی حرفه ای و دارای تجربه بیشتری در مربیگری را به خدمت بگیریم، مربی که آقای گل ایران است و از همه مهمتر اینکه ایشان یک مربی بومی است و ما می خواهیم از پتانسیل استان بهتر استفاده کنیم. 

او می گوید عنایتی پیشنهاد این باشگاه را نپذیرفته است: ما از عنایتی خواستیم استعفا بدهد و حتی به ایشان گفتیم که اگر لازم است ما با مجموعه هوادار برای به خدمت گرفتن ایشان صحبت می کنیم تا این انتقال انجام بشود. البته عنایتی به ما گفت که این کار غیر حرفه ای است و به تعهدی که به هوادار دارد تا پایان پایبند است. عنایتی گفت اگر پیشنهادی باشد در پایان رقابت های لیگ یک آن را بررسی می کند. البته او به ما گفت هر کاری از دستش بربیاد برای شهرخودرو و تیم شهرش انجام می دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حمله مدیرعامل سپیدرود به ملوانی‌ها؛ شما دم از اخلاق نزنید!

د جولای 13 , 2020
مدیرعامل سپیدرود رشت به اتفاقات چند هفته اخیر در لیگ یک پرداخت و اتهاماتی را متوجه ملوان بندرانزلی کرد. به گزارش ایلنا، افشین ناظمی با تأکید بر اینکه حق خوری های سیستماتیک در حال خشکاندن ریشه سپیدرود است گفت: اشتباهات داوری برعلیه ما از اشتباه گذشته است و به تعمد […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع