رزمایش هوایی ترکیه در شرق مدیترانه

نیروی هوایی ترکیه تمریناتی را در حریم هوایی منطقه شرق مدیترانه (مدیترانه شرقی) در سایه تنش‌های روزافزون آنکارا و همسایگان‌ منطقه‌ای خود انجام داده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، وزارت دفاع ترکیه در توییتر نوشت: فرماندهی نیروی هوایی روز پنج‌شنبه ماموریتی آموزشی را در شرق مدیترانه انجام داد، این توییتر همراه با تصاویر و ویدیویی‌هایی از این تمرینات بود.

این رویداد در سایه تنش‌هایی به دلیل پروژه‌های حفاری و اکتشافی ترکیه در شرق مدیترانه است. ترکیه اعتراضات همسایگان خود یعنی یونان و قبرس را نادیده می‌گیرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جمع‌آوری ۶,۷ میلیارد تومان زکات طی امسال

ش جولای 25 , 2020
ایسنا/خراسان شمالی دبیر شورای زکات خراسان شمالی با اشاره به هدف‌گذاری انجام‌شده امسال در حوزه زکات گفت: امسال پیش‌بینی‌شده دبیرخانه شورای زکات استان ۱۸ میلیارد تومان زکات جمع‌آوری کند. مجید الهی راد با اشاره به اینکه طی امسال جمع‌آوری ۱۸ میلیارد تومان زکات پیش‌بینی‌شده است، افزود: طی امسال تاکنون شش […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع