رفع مشکل آب، اولویت فوری البرز / کرج از سیستان و بلوچستان محروم تر است

نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس گفت: مشکل آب اولویت فوری البرز است و اکنون در اقصی نقاط استان با قطعی طولانی و چندین ساعته مواجه هستیم که کیفیت بسیار ضعیف آب مصرفی شهروندان را نیز باید به آن اضافه کرد.

به گزارش ایلنا، مهدی عسگری عصر امروز یکشنبه 5 مرداد طی سخنانی در دویست و ششمین جلسه رسمی شورای شهر کرج اظهار داشت: شورای شهر نماد حاکمیت مردم بر سرنوشت خود است و از آنجا که مردم بیشترین سطح تماس را در بین نهادها با شهرداری‌ها دارند، باید اعتبار و چهره این نهاد خدوم نزد افکار عمومی حفظ شود و مسئولان فرادستی نیز باید وقت بیشتری را برای پیگیری مشکلات شوراها و شهرداری‌ها اختصاص دهند.

عضو خانه ملت ادامه داد: مراکز استانها و کلانشهرهای کشور همچنین کرج با مهاجرپذیری و رشد بالای جمعیت به مرور هویت محله ای خود را از دست داده اند و صرفاً از طریق تقویت انسجام و اتحاد در بین قومیت ها و خرده فرهنگ ها و رسیدگی و توجه به کیفیت زندگی در محلات می توانیم آسیب های اجتماعی را کاهش داده و شهر را زیست پذیر و انسان محور کنیم.

به گفته عسگری، شهر به عنوان موجودی زنده زمانی برای شهروندان دوست داشتنی خواهد بود که دارای سیمای جذاب، محیط زیست شادب و روابط حسنه بین مردم و مسئولان محلی باشد و باید تلاش کنیم تا از بار مشکلات و کمبودها و محرومیت ها کاسته شده و به سمت توسعه یافتگی و نشاط اجتماعی حرکت کنیم.

وی در پایان با بیان اینکه البرز به لحاظ سرانه های آموزشی، فرهنگی و ورزشی محروم ترین استان کشور است و بنده مباحث مربوط به تخصیص درآمدهای مالیات بر ارزش افزوده، توسعه راه های مواصلاتی، تخصیص اعتبارات ملی، حق آبه و توسعه شبکه فاضلاب را از مبادی ملی پیگیری می کنم، از اقدامات مدیریت شهری کرج در راستای شفاف سازی و اتوماسیون قدردانی کرد و خواستار تهیه بانک جامع اطلاعاتی از املاک و سرمایه های شهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فولادی ها با پرواز اختصاصی راهی ساری شدند (عکس)

ی جولای 26 , 2020
با پیگیری سعید آذری فولادی ها با پرواز اختصاصی از اهواز راهی ساری شدند. به گزارش ایلنا، با پی‌گیری سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد، اعضای این تیم با پرواز اختصاصی هواپیمایی تابان از اهواز به ساری سفر کردند، همچنین جلسه تمرینی شاگردان نکونام پیش از دیدار مقابل نساجی در مازندران […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع