روند پیشرفت کارها باید سرعت بیشتری داشته باشد

رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان گفت:روند پیشرفت کارها در مجموعه کشت وصنعت مغان باید سرعت بیشتری داشته باشد.

به گزارش ایلنا، یونس ژائله رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در بازدید دو روزه از واحدهای شرکت اذعان داشت: از بدو شروع بکار بخش خصوصی در شرکت سرمایه گذاری های قابل توجهی صورت گرفته است اما باید کارها جهت راه اندازی پروژه ها و احداث و افتتاح کارخانجات با سرعت بالایی پیش رود تا بتوانیم تمامی برنامه های ترسیمی را به سرانجام برسانیم.

وی ضمن تاکید بر افتتاح کارخانه رب گوجه فرنگی در چند روز اخیر گفت: با راه اندازی گوسفندداری و آغاز خرید گوسفندان، ایجاد واحد شیردوشی گوسفند و نهایتا کارخانه پنیرسازی گوسفندی نیز در برنامه اصلی قرار دارد.

وی  همچنین از راه اندازی کشتارگاه، کارخانه چرم سازی و استارت دیگر واحدهای مختلف اعم از خط تولید کنسرو لوبیا چیتی، تولید سوسیس و کالباس و ژلاتین خبر داد. ژائله افزود: با این افقی که برای شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تعریف کرده ایم با تمام توان کوشش خواهیم کرد مغان را با برند مغانه برای کل جهان یک محصول درجه یک به اثبات برسانیم و قطعا برای محقق شدن همین نگرش از هیچگونه سرمایه گذاری و تلاش دریغ نخواهیم کرد تا تاثیر شگرفی با تولید محصولات پاک و سالم به چرخه تولید منطقه و کشور داشته باشیم و با برنامه ای که برای کل واحدهای تولیدی، زراعی و باغی تنظیم شده به مرور راندمان بالاتر را شاهد خواهیم بود و ثابت خواهیم کرد که بخش خصوصی موفق چه خصوصیاتی دارد تا بتوانیم برای کشور الگوی قابل توجه و تاثیرگذاری باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

برجسته‌ترین شاهکارهای تلاوت قاریان مشهور معرفی می‌شوند

چ جولای 22 , 2020
برجسته‌ترین و شاهکارهای تلاوت قاریان مشهور جهان اسلام در قالب میان برنامه‌ای با عنوان«قله‌های تلاوت» از روز چهارشنبه اول مردادماه از رادیو قرآن پخش می‌شود. به گزارش ایلنا، میان برنامه جدید رادیو قرآن با عنوان «قلههای تلاوت »با هدف معرفی برجسته‌ترین شاهکارهای تلاوت قاریان مشهور جهان اسلام هر روز ساعت […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع