رویداد استارتاپی کارآفرین شو در استان سمنان آغاز شد

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان از آغاز رویداد استارتاپی کارآفرین شو، با همکاری کمیته امداد استان سمنان و پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان از شنبه ۲۲ شهریور سال جاری خبر داد و گفت: این رویداد ویژه مددجویان دانشجو و فارغ‌التحصیل تحت حمایت است.

به گزارش ایلنا از سمنان، علیرضا خدابنده معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان با تأکید بر مشاغل نوین و دانش‌بنیان، تصریح کرد: همکاری‌های مطلوبی در جهت اشتغال مددجویان در حوزه مشاغل نوین با پارک علم و فناوری صورت گرفته است.

علیرضا خدابنده تصریح کرد: حمایت از طرح‌ها و ایده‌های کارآفرینانه برای ایجاد اشتغال پایدار ازجمله اهداف این رویداد است.

وی ارائه طرح‌ها را توسط نخبگان و متقاضیان را به‌صورت آنلاین و از طریق فضای مجازی دانست و خاطرنشان کرد: ثبت ایده ها از طریق سایت https://survey.porsline.ir/s/Muhho۹A  میسر است.

معاون اشتغال کمیته امداد استان سمنان اختتامیه رویداد کارآفرین شو را ۲۸ مهرماه سال جاری دانست و خاطرنشان کرد: جوایز نقدی از طرف کمیته امداد به ایده‌های برتر اهدا خواهد شد و از طرف پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان نیز فضا و تجهیزات لازم جهت اجرایی شدن ایده‌ها در اختیار برندگان قرار خواهد گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جدیدترین اطلاعیه صندوق اعتباری هنر درباره بیمه هنرمندان

س سپتامبر 15 , 2020
صندوق اعتباری هنر اعلام کرد که سهم حق بیمه سه ماهه اول سال ۹۹ ، اعضا را پرداخت کرده است. به گزارش ایلنا، در اطلاعیه‌ای که صندوق منتشر کرده است، خطاب به اعضای خود نوشته است: «به اطلاع اعضای صندوق اعتباری هنر می‌رساند؛ در راستای حمایت از اعضای تحت پوشش برای […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع