“رکنا” مستحق تخفیف دانسته نشد

سخنگوی هیات منصفه مطبوعات گفت: جلسه رسیدگی به پرونده مدیران مسئول سایت “رکنا” و “راه دانا” امروز در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کاشانکی برگزار شد.

احمد مومنی راد در گفت‌وگو با ایسنا درباره جلسه امروز دادگاه مطبوعات گفت: در این جلسه به پرونده مسعود ابراهیمی، مدیر مسئول سایت رکنا و  نیز خبرنگار این رسانه با عنوان اتهامی نشر مطالب خلاف واقع رسیدگی شد که پس از پایان جلسه دادگاه هر دو -مدیرمسوول و خبرنگار این سایت- مجرم شناخته شدند و هر دو به اتفاق آرا مستحق تخفیف دانسته نشدند.

وی افزود: همچنین در جلسه امروز به پرونده مقداد ذکی‌زاده، مدیر مسئول سایت راه دانا به اتهام نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر رسیدگی شد که پس از پایان جلسه دادگاه با نظر هیئت منصفه مطبوعات، مدیرمسئول این سایت مجرم دانسته نشد. 

مومنی‌راد در پایان گفت: همچنین پرونده دیگر مربوط به مدیر مسوول سایت خبری شهدای ایران بود که  پس از تشکیل دادگاه شاکی شخصاً رضایت خود را به ریاست محترم دادگاه تقدیم کرد و رسیدگی به این پرونده مختومه اعلام شد و  هیئت منصفه از رضایت شاکی استقبال کرد. 
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بن سلمان از دولت مستعفی یمن خواست علیه قطر دست به حمله رسانه‌ای بزند

ی جولای 26 , 2020
عضو شورای نظامی در جبهه جنوب یمن اعلام کرد، سفیر عربستان از نخست وزیر و تعدادی از وزیران دولت مستعفی خواسته به قطر حمله رسانه‌ای کرده و در کنار عربستان و امارات بایستند. به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، عادل الحسنی، عضو شورای نظامی در جبهه جنوب […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع