زن مسافر با سه کیلو شیشه در قزوین دستگیر شد

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدراستان قزوین از کشف سه کیلو شیشه و دستگیری یک نفر در قزوین خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سرهنگ فرهاد علی بیگی گفت: شب گذشته ماموران گشت پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مستقر در عوارضی قزوین-زنجان حین کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه اتوبوس را برای بازرسی متوقف کردند.

وی ادامه داد: ماموران در بازدید از این خودرو به یکی از مسافران خانم مشکوک شده و در بازرسی از وسایل همراه او مقدار سه کیلو شیشه کشف کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد، تاکید کرد: پدیده شوم و خانمان سوز اعتیاد بدون مشارکت مردم از میان برداشته نخواهد شد و همکاری شهروندان با پلیس در زمینه مبارزه با مواد مخدر گام موثری در برخورد با این بلای خانمان سوز است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آمار دانش‌آموختگان دانشگاهی بیکار بالاست/ اختصاص ردیف بودجه برای آموزش‌های فنی و حرفه‌ای ضروری است

ش جولای 25 , 2020
با حضور وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و راه و شهرسازی تفاهم‌نامه همکاری در حوزه‌های جاده‌ای، بندری و بازآفرینی شهری منعقد شد. به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کار، دو وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی و راه و شهرسازی در سه حوزه […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع