ساخت ۵۰۰ واحد مسکونی در قالب مسکن ملی در نیشابور

مدیر کل ستاد اجرایی فرامین امام(ره) در خراسان رضوی از تخصیص ۵٠٠ واحد مسکونی در قالب طرح مسکن ملی برای شهرستان نیشابور خبر داد.

به گزارش ایلنا از نیشابور، عبدالله ارجاعی در جلسه شورای مسکن در محل فرمانداری نیشابور با بیان این مطلب که ستاد اجرایی فرامین حضرت امام(ره) در کشور ۵۰ هزار واحد مسکن ارزان قیمت خواهد ساخت، گفت: در خراسان رضوی نیز با توافقی که با استاندار و سازمان مسکن و شهرسازی انجام شده پنج هزار مسکن ارزان قیمت، در سطح شهرستان های خراسان رضوی توسط این ستاد ساخته خواهد شد.

وی افزود: سهمیه شهرستان نیشابور از این طرح در مرحله اول پانصد واحد مسکونی است و ستاد اجرایی فرامین حضرت امام (ره) آمادگی دارد این ساختمان ها را در تیپ ۱۶ واحدی ۸۰ متری و در ۴ طبقه و به نام و یاد حضرت امام خمینی(ره) اجرا کند.

مدیر کل ستاد اجرایی فرامین حضرت امام(ره) خراسان رضوی اولویت واگذاری را با خانواده هایی که در سامانه طرح ملی مسکن ثبت نام کرده اند دانست و اظهار داشت: شرایط اجرای این واحدهای ارزان قیمت، واگذاری و هبه زمین و صدور پروانه ساختمانی رایگان از سوی شهرستان ها می باشد و از روز آغاز فندانسیون در مدت ۱۸ ماه این واحدها با کمترین قیمت تمام شده و بهترین کیفیت و بدون دریافت سود به خانواده ها واگذار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هر نوع نگاه سیاسی منفعت‌طلبانه به اقشار یا مذاهب، خیانت به ایران است

س جولای 21 , 2020
وزیر کشور گفت: هر نوع نگاه سیاسی منفعت طلبانه به اقشار یا مذاهب، خیانت به ایران و محکوم است. به گزارش ایلنا، نماینده ولی فقیه، استاندار، رییس کل دادگستری، مدیر کل اطلاعات، فرمانده انتظامی و فرمانده ارشد سپاه پاسداران در استان سیستان و بلوچستان،  امروز- سه شنبه –  در محل […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع