سارقان خودرو با 10 فقره سرقت دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری باند سارقان خودرو با اعتراف به 10 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد معظمی گودرزی در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر نگهداری خودروهای سرقتی و وجود سارقان در یک منزل مسکونی در منطقه اسلام آباد، رسیدگی به موضوع در دستورکار کلانتری 30 اسلام اباد قرار گرفت.

وی اظهار داشت: ماموران ابتدا با انجام اقدامات پلیسی ابتدا از صحت اخبار مطمئن شده و سپس با اعزام به محل مورد نظر در یک عملیات غافلگیرانه 4 نفر از اعضای این باند سرقت را دستگیر کردند.

سرهنگ گودرزی افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمام 3 دستگاه خودرو سرقتی که دارای سابقه سرقت از حوزه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بوده کشف شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: در بازجویی به عمل آمده؛ سارقان تاکنون به 10 فقره سرقت خودرو اعتراف کرده و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج خاطرنشان کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و با هماهنگی مقام قضایی برای تحقیقات تکمیلی به به پلیس آگاهی استان ارسال شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کمک ۳۰۰ هزار تومانی برای تمام‌ خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد

س جولای 21 , 2020
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان البرز گفت: بر اساس تفاهم صورت گرفته و با مساعدت بنیاد مستضعفان مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به حساب تمام خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز واریز شد. به گزارش ایلنا، محمد محمدی فرد با اشاره به کمک‌های بنیاد مستضعفان به نیازمندهای […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع