ساعات کار مراکز تعویض پلاک افزایش یافت

ساعات کار مراکز تعویض پلاک افزایش یافت

ایسنا/اردبیل فرمانده پلیس راهور استان اردبیل گفت: با هدف کم کردن از حجم مراجعات به مراکز تعویض پلاک ساعات کاری این مراکز افزایش یافت.

سیدحجت فتاحی یکم مرداد در جریان بازدید از مرکز تعویض پلاک اردبیل اظهار کرد: با توجه به افزایش حجم مراجعین به مراکز تعویض پلاک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و همچنین جلوگیری از ازدحام و تراکم مراجعات فعالیت این مراکز تا ساعت  16 عصر تمدید شد.
وی خاطرنشان کرد: انتظار ما این است که شهروندان به تدریج و با رعایت موازین بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک به این مراکز مراجعه کرده و خدمات مناسبی را دریافت کنند.
فرمانده پلیس راهور استان اردبیل تصریح کرد: مسئولان مراکز تعویض پلاک موظفند با نوبت‌دهی به مراجعین خدمات ارائه کنند که این امر به تسهیل بیشتر در کارها و جلوگیری از ازدحام کمک خواهد کرد.
فتاحی افزود: شهروندان نباید در دریافت خدمات و انجام امور تعجیل داشته باشند بلکه بهتر است با صبر و شکیبایی اجازه انجام مراحل مختلف کار را در تعویض پلاک به کارشناسان بدهند تا در یک فرآیند مناسب اقدامات و برنامه‌ها انجام شود.
وی گفت: همکاران ما در مراکز تعویض پلاک با مجهز شدن به امکانات و تجهیزات مناسب در پیشگیری از کرونا سعی دارند روزانه به مراجعین خدمات ارائه کرده و از هرگونه تاخیر و تعلل در این زمینه پرهیز داشته باشند.
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نتانیاهو خواستار تخصیص بودجه برای دیوارکشی در اطراف غزه شد

چ جولای 22 , 2020
نخست وزیر رژیم صهیونیستی از وزارت دارایی خواست حدود یک میلیارد دلار دیگر به بودجه وزارت جنگ اختصاص دهد تا در جهت پیاده کردن طرح‌های بزرگ در راس آن دیوارکشی در اطراف غزه استفاده شود. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره، دفتر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع