ستاد خیرین ازدواج در استان تهران تشکیل می شود

به گزارش خبرنگار مهر، رضا گلمحمدی عصر سه شنبه در حاشیه برگزاری مراسم ستاد ساماندهی امور جوانان که با حضور انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران برگزار شد در خصوص برنامه‌های ستاد در هفته ازدواج اظهار داشت: برگزاری ستاد ساماندهی در آستانه روز ازدواج یکی از مهم‌ترین محورها بود که با وجود مشکلات جدی در سطح استان تشکیل شد.

گلمحمدی افزود: تقسیم کار و مسئولیت استانی دستگاه‌ها در ستاد مطرح و گزارش‌ها گرفته شد و تشکیل خیرین ازدواج استان را پیش رو داریم که اقدامات جدی انجام شود و همچنین با فرمانداران برای تشکیل مراکز مشاوره پیش از ازدواج در شهرستان‌هایی که فاقد این مراکز هستند تعاملاتی صورت گیرد که این موارد از محورهای کلی هستند.

وی گفت: امسال در نظر داریم که کل برنامه‌ها را به جای برگزاری سمینار و همایش‌ها عملیاتی کنیم و به صورت تهیه جهیزیه از محل این صرفه جویی ها برای عروس دامادها صورت می‌گیرد و همچنین اشتغال و وام ازدواج جوانان تسهیل شود.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران بیان داشت: در شهرستان‌ها و حوزه‌ها ستاد ساماندهی با دستور العمل هایی که از سوی ستاد ارائه شده تشکیل می‌شود و در این راستا معیشت و اشتغال ۲ فاکتور مهمی هستند که با تسهیل این موارد ازدواج‌ها صورت خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تکمیل ۷۵ کیلومتر باقی مانده باند سوم جاده شهرضا- اصفهان

س جولای 21 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، ناصر اسدی در جلسه شورای ترافیک شهرضا که در فرمانداری برگزار شد با بیان اینکه ورودی‌ها و خروجی‌های کمربندی شهرضا بسیار زیاد است، اظهار داشت: بیش از ۳۰ ورودی و خروجی در کمربندی شهرضا وجود دارد که این امر با استانداردهای لازم تطبیق ندارد. دلیل تأخیر […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع