ستاره تیم ملی ایران و پرسپولیس در آستانه قرارداد بزرگ با میلان

مهاجم تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس در یک قدمی پیوستن به باشگاه میلان ایتالیا قرار داشت.

به گزارش ایلنا، در زمستان سال 1353 مرحوم صفر ایرانپاک مهاجم تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس در سفری راهی میلان ایتالیا شد تا برای خود اتومبیل تهیه کند.

به روایت نشریه دنیای ورزش ایرانپاک توسط یکی از خبرنگاران ایرانی مدیران باشگاه میلان معرفی شد. وی بعد از این اتفاق در تمرینات این تیم معروف ایتالیایی شرکت نمود. ایرانپاک در دومین جلسه ی حضور در تمرینات با تایید نظر مربی موقت این تیم رو به رو شد و پیشنهاد ده هزار دلاری برای پیوستن به میلان به او داده شد. این انتقال تا جایی پیش رفت که یکی از معروف ترین روزنامه های شهر میلان این خبر را پوشش داد تا جایی که تاکید نمود مهاجم تیم ملی ایران به زودی به این باشگاه بزرگ ایتالیایی ملحق خواهد شد.

مرحوم صفر ایرانپاک با 7 گل زده در بازی پرسپولیس با استقلال، بهترین گلزن تاریخ دربی تهران نیز به شمار می‌آید.

photo_۲۰۲۰-۰۷-۲۵_۰۰-۲۵-۲۲

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بیکار شدن یک کارگر در واحدهای صنعتی هم پذیرفتنی نیست

س جولای 28 , 2020
رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: در سالی که با عنوان جهش تولید نامگذاری شده است، بیکار شدن حتی یک کارگر در واحدهای صنعتی هم پذیرفتنی نیست و دستگاه قضایی تمام تلاش خود را برای عملیاتی شدن منویات مقام معظم رهبری در خصوص تحقق شعار سال، انجام می‌دهد. به گزارش […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع