سجادی: تعویق یک ساله المپیک فرصت طلایی است/ ورزشکاران قدرش را بدانند

سرپرست کاروان ایران در بازی های المپیک گفت: تعویق یک ساله المپیک یک فرصت طلایی است و ورزشکاران قدر این فرصت را بدانند و خودشان را از لحاظ جسمی و ذهنی ارتقاء دهند.

به گزارش ایسنا، نصراله سجادی، سرپرست کاروان ایران در بازی‌های المپیک توکیو در فاصله زمانی یک سال مانده تا آغاز بازی‌ها پیام ویدئویی را منتشر کرد و  گفت: شیوع ویروس کرونا تبعات زیادی داشت که تبعات آن در جهان ورزش منجر به این شد که  المپیک برای چهارمین مرتبه متوقف شود. اگرچه این دوره به تعویق افتاده اما هنوز وضعیت مشخص نیست.

 او ادامه داد: ورزشکارانی که سهمیه گرفته‌اند و کسانی که می‌خواهند سهمیه بگیرند باید آمادگی ذهنی، روانی و جسمانی خود را حفظ و ارتقاء دهند. به احتمال زیاد بازی‌ها برگزار می‌شود. ورزشکاران ما بدانند فرصت زیادی تا آغاز بازی‌ها نیست و در این یک سال باقی مانده  باید همه توان خود را بگذارند تا به آنچه که هدف گذاری کرده‌اند، برسند.

سجادی در مورد استفاده از فرصت یک ساله تاکید کرد: باید از این فرصت نهایت استفاده را ببریم و این فرصت طلایی است. مانند این است که انگار در میدان المپیک رفته‌ایم و به ما گفته‌اند بروید و یک سال دیگر فرصت دارید بنابراین ورزشکاران باید به این فرصت توجه کنند و قدرش را بدانند. 

 انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نمایندگان پشت به پشت فعالان گردشگری هستند

پ جولای 23 , 2020
ایسنا/یزد نمایندگان مردم استان یزد در نشست با فعالان گردشگری نسبت به حمایت از گردشگری اعلام آمادگی کردند و از بخش خصوصی خواستار پیگیری مسائل گردشگری در سند آمایش شدند. «محمدرضا دشتی اردکانی» رییس فراکسیون گردشگری مجلس در نشست مجمع نمایندگان مجلس با فعالان گردشگری استان یزد که امروز پنجشنبه […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع