سرمایه‌گذاری ۵۰۰ میلیاردی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در لرستان

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی امروز جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور یک هیئت از سوی رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در لرستان، اظهار داشت: این هیئت شامل مدیران بخش‌های خصوصی، دولتی، نخبگان، برجستگان و صاحبان فن و مهارت بودند.

وی بیان داشت: ظرفیت‌های اشتغال، وضعیت کارخانه‌های بزرگ تعطیل شده و… در یک جلسه با این هیئت مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: در نهایت ظرفیت‌های موجود برای سرمایه گذاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان جمع آوری و مکتوب شد.

حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به ارائه این ظرفیت‌های شناسایی شده در لرستان به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) عنوان کرد: رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) نیز طی نامه‌ای اعلام کردند که طی دو سال این ستاد بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان در لرستان و حوزه ایجاد اشتغال این استان سرمایه گذاری خواهد کرد.

وی گفت: بر اساس برآوردهای صورت گرفته در این راستا ۱۲ هزار شغل در لرستان ایجاد خواهد شد که جای تقدیر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تعرض آمریکا به هواپیمای ایرانی جنایت جنگی محسوب می شود

ج جولای 24 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، ژنرال «امین حطیط» کارشناس و تحلیلگر لبنانیِ مسائل سیاسی و نظامی با انتشار پست‌های توئیتری نوشت: تعرض جنگنده اف ۱۶ آمریکا به هواپیمای غیر نظامی ایرانی یک اقدام جنایتکارانه و تروریستی در نقض قوانین مربوط به امنیت هواپیمایی مدنی به شمار می‌رود. وی افزود: این اقدام، […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع