سرپرست دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب شد

ایسنا/سیستان و بلوچستان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی منصور کیانی مقدم را به سمت سرپرست دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، امکانات و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام برسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، در حفظ بیت‌المال و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، اهتمام ورزید.

براساس این گزارش، منصور کیانی مقدم، دانشیار دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار است و دکترای خود را در رشته تکنولوژی حمل و نقل دریایی از دانشگاه لیورپول انگلستان دریافت کرده و دارای گواهینامه بین المللی شایستگی افسری ناوبری کشتی های اقیانوس پیمای تجاری و مسافربری است.

این عضو هیئت علمی دانشگاه دریانوردی چابهار، راهنمایی و مشاوره پایان نامه و رساله ۴۸ دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری و چاپ بیش از ۳۵ مقاله علمی در مجلات معتبر بین المللی و دو عنوان کتاب را در کارنامه علمی خود دارد.

گفتنی است او علاوه بر فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی، معاونت‌های آموزشی، پژوهشی و فناوری و دانشجویی و فرهنگی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار را در دوره‌های مختلف و همچنین نمایندگی وزیر علوم در هیئت نظارت بر تشکل‌های اسلامی این دانشگاه را برعهده داشته است.

همچنین وزیر علوم، در نامه جداگانه‌ای از خدمات محمود نصیری، رئیس سابق دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حفاظت از محیط زیست باید به دغدغه ملی همه نهادهای حاکمیتی، مدنی و عموم شهروندان تبدیل شود

چ جولای 22 , 2020
معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اهمیت مساله محیط زیست بویژه در توسعه پایدار، همه‌جانبه، موزون، متوازن و همزمان کشور، گفت: حفاظت از محیط زیست تنها یک مسئولیت بخشی و محدود به دولت نیست؛ محیط زیست مسئله‌ای بنیادین است که بیش از پیش از هر چیز و هر جا […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع