سفر هیاتی از کمیسیون انرژی به استان سیستان و بلوچستان

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از سفر هیاتی از این کمیسیون به استان سیستان و بلوچستان به منظور نظارت بر آخرین وضعیت گازرسانی در منطقه خبر داد.

مالک شریعتی نیاسر در گفت و گو با ایسنا بیان کرد: در روز پنج شنبه این هفته هیاتی از کمیسیون انرژی مجلس به دعوت نمایندگان زابل (آقایان دهمرده و سرگزی) به استان سیستان و بلوچستان سفر خواهند کرد.

وی در ادامه اظهار کرد: در این سفر آقایان عباسی رئیس، شریعتی سخنگو، سنگدوینی رئیس کمیته گاز و گیلانی از اعضای کمیسیون به استان سفر خواهند کرد. تا از نزدیک آخرین وضعیت گازرسانی را نظارت و از نیروگاه بادی میل نادر بازدید کنند.

سخنگوی کمیسیون انرژی در ادامه تصریح کرد: لازم به ذکر است مدیرانی از وزارت نفت و وزارت نیرو نیز هیات را همراهی خواهند کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هشدار متخصصان کانادایی نسبت به افزایش مجدد مبتلایان کرونا

س سپتامبر 15 , 2020
طی چند روز گذشته آمار مبتلایان جدید به کووید-۱۹ در سه ایالت بزرگ کانادا افزایش یافته است. به گزارش ایسنا، در حالی که مقامات رسمی کانادا اقدامات ناچیزی برای کُند کردن سرعت شیوع کروناویروس داشته‌اند و تنها به هشدار اکید به مردم برای احتیاط بیشتر بسنده کرده‌اند، پزشکان هشدار داده‌اند […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع