سقوط آهن آلات ساختمانی به زندگی کارگر جوان خاتمه داد

سرپرست سازمان آتش‌نشانی رشت گفت: کارگر 32 ساله رشتی بر اثر عدم رعایت نکات فنی در حین بکسل و انتقال آهن آلات ساختمانی و سقوط آن، درگذشت.

به گزارش ایلنا از رشت، شهرام مومنی، سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گفت: حادثه سقوط آهن آلات ساختمانی و محبوس شدن کارگر جوان به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ این سازمان اطلاع داده شد.

وی با بیان این که با دریافت این خبر چهار آتش نشان و افسر ارشد به همراه یک دستگاه خودروی نجات به محل حادثه اعزام شدند، افزود: عدم رعایت نکات ایمنی در حین کار بکسل و انتقال آهن آلات ساختمانی، موجب سقوط مصالح ساختمانی بر روی کارگر ۳۲ ساله و مرگ او شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مخالفت کانادا با حضور روسیه در نشست گروه ۷

د ژوئن 1 , 2020
کانادا نیز با حضور روسیه در نشست گروه هفت که بناست در ماه سپتامبر برگزار شود مخالفت کرد. به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، کانادا نیز با حضور روسیه در نشست گروه هفت که بناست در ماه سپتامبر برگزار شود مخالفت کرد.  «جاستین ترودو»، نخست‌وزیر کانادا، شامگاه دوشنبه […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع