سمنان پایلوت کشوری راه اندازی سامانه پایش مصوبات شوراهای شهر

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سمنان گفت: با تصمیم دفتر امور شوراهای شهر و روستای وزارت کشور ، دفترامور شهری و شوراهای استانداری سمنان به عنوان استان پایلوت در راه‌اندازی و آموزش سامانه پایش مصوبات شوراهای شهر انتخاب شد.‌

به گزارش ایلنا ، راضیه شهاب مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سمنان افزود : بر اساس اعلام دفتر امور شوراهای شهر و روستای وزارت کشور مبنی بر انتخاب دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سمنان بعنوان استان پایلوت کشور در راه اندازی سامانه پایش مصوبات شوراهای شهر ، کارشناسان این دفتر با همکاری کارشناسان دفتر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری سمنان بر اساس برنامه زمان بندی معین ، از ابتدای تیرماه در شهرهای سمنان و میامی و در سومین‌گام ، در سی ام تیر ماه و دوم مرداد ماه جاری آموزشهای تخصصی مرتبط با این سامانه نظیر نحوه ثبت مصوبات درسامانه مذکور به منظور رصد دبیرخانه هیات تطبیق مصوبات و … را برای دبیران و منشیان شوراهای شهرهای تابعه شهرستان مهدیشهر تشریح و ارائه کردند.

 در این دوره های آموزشی فرماندار مهدیشهر ، دبیر هیات تطبیق ، روسای شوراهای اسلامی شهرهای مهدیشهر و درجزین و همچنین کارشناسان مشورتی هیات تطبیق نیز علاوه بر دبیران و منشیان شوراهای شهرهای یاد شده حضور داشتند .

سامانه پایش مصوبات شوراهای اسلامی شهر به گونه ای طراحی شده که در فرصت قانونی می بایست فرآیند رسیدگی انجام شود و در غیراینصورت موضوعات مرتبط برای سامانه پذیرش نخواهد شد و این امر رسیدگی به موارد در فرصت قانونی را الزامی خواهد نمود. رسیدگی سیستمی، دسترسی آنلاین، قابلیت نظارت بر عملکرد اعضا شامل اعضای هیات تطبیق و اعضای شوراها، دقت در رسیدگی، پرهیز از اعمال سلیقه و مشخص شدن نوع مصوبات که شوراها بر آن تاکید دارند شامل مصوبات عمرانی، فرهنگی، اقتصادی، سرمایه گذاری از ویژگی های این سامانه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

طارمی آقای گل لیگ پرتغال شد

ی جولای 26 , 2020
مهدی طارمی با 18 گل موفق شد آقای گل لیگ پرتغال شود. به گزارش ایلنا، در هفته پایانی لیگ پرتغال بنفیکا موفق شد با نتیجه 2 بر یک  اسپورتینگ لیسبون را شکست دهد. در این دیدار  پیزی موفق به گلزنی نشد ولی وینیسیوس در دقیقه 88 موفق شد گل دوم […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع