سهم شهرستان اهر از اعتبارات استانی ۲۸ میلیارد تومان است

به گزارش خبرنگار مهر، زاهد محمودی عصر امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان اهر گفت: سر جمع کل اعتبارات استانی سال ۹۹ شهرستان اهر حدود ۲۸ میلیارد تومان است و با اعتبار ۸۲۰ میلیون تومانی از محل ۲۷. درصد ارزش‌افزوده که به اداره ورزش و جوانان اهر تخصیص یافته به این ۲۸ میلیارد تومان می‌رسد.

وی افزود: اعتبارات شهرستان اهر در سال‌جاری به سه بخش اعتبارات مستمر، تعمیر و تجهیز دستگاه‌های اجرایی به ارزش ۱۱.۵ میلیارد تومان، پروژه‌های اولویت‌دار بیش از ۱۰ میلیارد تومان و پروژه‌های نیمه‌تمام با رقمی بیش از شش میلیارد تومان تقسیم شده است.

فرماندار اهر افزود: اعتبارات استانی شهرستان اهر در سال‌جاری نسبت به سال گذشته حدود ۳۵ درصد افزایش یافته است.

وی گفت: اگر اعتبارات پروژه‌های نظیر بزرگراه اهر- مشگین‌شهر با ۸۳ میلیارد تومان، قطعه گویجه‌بئل در بزرگراه اهر- تبریز با ۲۸ میلیارد تومان و … را حساب کنیم، مجموع اعتبارات شهرستان اهر به بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان می‌رسد.

زاهدی ابراز داشت: سال گذشته برای حل مشکل برق شهرک صنعتی اهر با پیگیری‌هایی که با همراهی نماینده مجلس کرده بودیم، سه میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده بود که تاکنون ۳۵ درصد آن تخصیص یافته و برای تأمین برق مورد نیاز صنعت‌گران در این شهرک صنعتی اقداماتی انجام می‌دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کمیسیون ویژه بررسی مشکلات اقتصادی در مجمع تشخیص تشکیل شده است

چ جولای 22 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل روابط عمومی مجمع، مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز چهارشنبه اول مرداد به ریاست آیت الله صادق آملی لاریجانی تشکیل جلسه داد. در ابتدای این‌جلسه آیت الله آملی لاریجانی خواستار اتخاذ تدابیر قانونی مناسب و فوری به منظور کاهش مشکلات معیشتی و […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع