سه واحد صنعتی آلاینده در بوئین زهرا اخطاریه گرفتند

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بوئین زهرا گفت : سه واحد صنعتی آلاینده در این شهرستان بدلیل ایجاد آلودگی و تخرب محیط زیست از سوی این اداره اخطاریه گرفتند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، رامین رمضانی با اعلام این خبر گفت: درراستای نظارت و پایش واحدهای تولیدی، خدماتی و صنعتی برای سه واحد صنعتی به دلیل ایجاد آلودگی محیط زیست و عدم توجه به قوانین محیط زیست اخطار صادر شد.

وی تصریح کرد: دو واحد صنعتی در شهرستان بوئین زهرا پس از بررسی و نمونه برداری، به دلیل عدم رعایت استانداردهای زیست محیطی موجبات آلودگی هوا را فراهم آورده بود.

رمضانی یادآورشد: این اداره در اجرای وظایف قانونی، حاکمیتی و نظارتی خود به  سه واحد آلاینده ای که توجهی به قوانین و مقررات نکرده بودند با صدور اخطاریه آنها را ملزم به رعایت ضوابط زیست محیطی و عدم ایجاد آلودگی کرد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بوئین زهرا گفت: تمام شرکتها و واحدهای تولیدی این شهرستان باید در انجام تمهیدات و ملاحظات زیست محیطی و حفاظت و صیانت از طبیعت و عرصه های طبیعی و توسعه پایدار کوشا باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تلنگر به موقع روباه‌ها؛ قدیس‌هایی که به خود آمدند

د جولای 27 , 2020
لسترسیتی در یک بازی عجیب ساوتهمپتون را در هم شکست. به گزارش ایلنا، ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹، عجیب‌ترین بازی تاریخ لیگ برتر در ورزشگاه سنت‌مری رقم خورد. لسترسیتی با ۱۷ امتیاز از ۹ بازی قبلی و حضور در رده سوم، در شرایطی به ساحل جنوبی می‌آمد که رقیبش با ۸ امتیاز […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع