سپاهانی‌ها به شایعات پایان دادند؛ اتحاد ارتش زرد علیه حاشیه سازان (عکس)

کادر مدیریت، کادرفنی و بازیکنان سپاهان پیروزی مقابل صنعت نفت را در قابی ویژه جشن گرفتند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سپاهان در سه هفته گذشته رقابت‌های لیگ برتر نتوانست مقابل سایپا، پارس جم و تراکتور نتایج دلخواه را کسب کند و نتایج این 3 هفته علاوه بر اینکه سپاهان را از کورس قهرمانی عقب انداخت و حتی جایگاه دومی طلایی پوشان را هم تهدید کرد، باعث ایجاد شایعاتی شد و برخی قصد داشتند با استفاده از فضای ملتهب ایجاد شده و نام بردن از گزینه‌هایی برای جانشینی قلعه‌نویی حتی پیش از پایان فصل به این شرایط سخت دامن زده و مشکلات بیشتری برای این تیم به وجود بیاورند.

آنچه در روزهای گذشته عنوان می‌شد حکایت از اختلافات شدید میان قلعه‌نویی و کادر مدیریت و از سوی دیگر میان او و بازیکنانش داشت و اینطور عنوان می‌شد که سپاهان کنونی دیگر آن تیم یک دل و یک دست اوایل فصل نیست ولی همان زمان هم پیش بینی می‌شد که با یک برد این فضا کمی فروکش کرده و روزهای آرام طلایی پوشان دوباره از راه برسد.

تصاویری که روز گذشته و بعد از دیدار با صنعت نفت از سپاهانی‌ها به ثبت رسید و در رسانه رسمی باشگاه منتشر شد پیام ویژه‌ای دارد که نشان از همدلی این تیم و عزم جدی آنها برای دیدارهای حساس آینده دارد و اینطور به نظر می‌رسد برخلاف آنچه ادعا می‌شود حال و روز سپاهان این روزها خوب است.

photo_2020-07-24_15-07-56 (2)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آمریکا بازداشت غیرقانونی معترضان و روزنامه‌نگاران را متوقف کند

ج جولای 24 , 2020
دفتر حقوق بشر سازمان ملل اعلام کرد که پلیس و نیروهای امنیتی آمریکا نباید از اعمال زور نامناسب و غیرمتجانس علیه معترضان و روزنامه‌نگاران در این کشور از جمله در شهر پورتلند استفاده کنند. به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، دفتر حقوق بشر سازمان ملل امروز -‌جمعه- اعلام […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع