شروع تمرینات تیم طارمی با سرمربی جدید

طارمی و همبازیانش در تست کرونا و معاینه پزشکی برای شروع دور جدید تمرینات شرکت می‌کنند.

به گزارش ایلنا، بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال ریوآوه فردا (جمعه) تست کرونا می‌دهند و شنبه آینده نیز باید تحت معاینه پزشکی قرار بگیرند. دور جدید تمرینات زیر نظر ماریو سیلوا، سرمربی جدید ریوآوه از روز دوشنبه آینده خواهد شد.

تیم ریوآوه شش بازی تدارکاتی نیز از جمله برابر رئال سوسیداد اسپانیا در دوران آماده‌سازی پیش‌فصل برگزار خواهد کرد. ریوآوه با درخشش مهدی طارمی در فصل گذشته لیگ برتر پرتغال رتبه پنجم را به دست آورد و راهی مرحله مقدماتی لیگ اروپا شد.

مهدی طارمی با به ثمر رساندن 18 گل بهترین بازیکن تیم ریوآوه در فصل گذشته بود و بر اساس گزارش رسانه‌های پرتغالی پیشنهادهای متعددی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

احساس امنیت مولفه ای مهم و ارزشمند است+ فیلم

پ آگوست 13 , 2020
فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین گفت: احساس امنیت امروز مولفه ای مهم و ارزشمند است و انتقال حس امنیت و عاری کردن جامعه از جرم و جنایات از مشترکات رسانه و پلیس است. به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سردار مهدی حاجیان روز پنجشنبه در بازدید از دفتر خبرگزاری ایلنا […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع